Oliwia ma 21 lat, jest szatynką o piwnych oczach.

To pilna uczennica, która pochłania książki jednym tchem. Jej ulubiona ostatnio to „ Mały Książe”. Na co dzień podczas odrabiania lekcji słucha dużo muzyki. Melodia musi zaciekawić Oliwkę, dlatego przesłuchuje różne gatunki muzyczne, w poszukiwaniu tych ulubionych. Lubi poznawać zagadki, chętnie ogląda quizy. Ciekawią ją programy przyrodnicze i te o zwierzętach. Jest bardzo towarzyska, z uśmiechem gości naszych rehabilitantów i dzielnie poddaje się ćwiczeniom. Oliwia uczy się w domu, komunikuje się za pomocą piktogramów oraz uczy się z „Cyber Okiem”. Najwięcej czasu spędza na worku Sako, który wędruje z nią wszędzie. Choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Dzięki rehabilitacji lepiej funkcjonuje i oddycha. Poznaj naszą podopieczną Oliwię, córkę i ukochaną siostrę.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Poznaj naszych podopiecznych

Filip

Filip

Filip ma 7 lat. Fascynują go podróże, te małe i duże. Podczas codziennych spacerów, wspólnie z Mamą, odkrywają piękno domowej okolicy.

Maja

Maja

Maja ma 8 lat. Lubi bawić się zabawkami, szczególnie tymi pluszowymi.

Marysia

Marysia

Marysia ma 6 lat. Jest jeszcze małym łobuziakiem. Każdego dnia realizuje kolejne zadania z listy małych psot.

Zuzia

Zuzia

Zuzia ma 5 lat, szare oczka i uśmiech od ucha do ucha.

Nikola

Nikola

Nikola ma 6 lat, wielkie, niebieskie oczy patrzące z rozmarzeniem i blond włosy. Uwielbia książki. To przez historie w nich zawarte odkrywa magiczny świat pełen dobra i miłości.

Karolinka

Karolinka

Karolinka ma 6 lat, śmiejące się ciemnobrązowe oczy i jasnobrązowe włosy. Jest małą Przytulanką, która uwielbia być tulona i całowana przez najbliższych.

Hania

Hania

Hania ma 12 lat, ma duże niebieskie oczy i lśniące blond włosy. Jest ekspertem w dziedzinie muzyki i niczym największy krytyk poszukuje dźwięków idealnych.

Ula

Ula

Ula ma 18 lat, brązowe oczy i błyszczące brązowe włosy. Jest na pozór zwykłą nastolatką, która lubi wyglądać ładnie czy stroić miny.

Grzesiu i Wojtek

Grzesiu i Wojtek

Grzesiu i Wojtek mają 11 lat. To bliźnięta, które cieszą się razem i …płaczą też razem.