Oliwia

Oliwia ma 17 lat, jest szatynką o piwnych oczach.

To pilna uczennica, która pochłania książki jednym tchem. Jej ulubiona ostatnio to „ Mały Książe”. Na co dzień podczas odrabiania lekcji słucha dużo muzyki. Melodia musi zaciekawić Oliwkę, dlatego przesłuchuje różne gatunki muzyczne, w poszukiwaniu tych ulubionych. Lubi poznawać zagadki, chętnie ogląda quizy. Ciekawią ją programy przyrodnicze i te o zwierzętach. Jest bardzo towarzyska, z uśmiechem gości naszych rehabilitantów i dzielnie poddaje się ćwiczeniom. Oliwia uczy się w domu, komunikuje się za pomocą piktogramów oraz uczy się z „Cyber Okiem”. Najwięcej czasu spędza na worku Sako, który wędruje z nią wszędzie. Choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Dzięki rehabilitacji lepiej funkcjonuje i oddycha. Poznaj naszą podopieczną Oliwię, córkę i ukochaną siostrę.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Poznaj naszych podopiecznych

Filip

Filip

Filip ma 2,5 roku. Fascynują go podróże, te małe i duże. Podczas codziennych spacerów, wspólnie z Mamą, odkrywają piękno domowej okolicy.

Wiktoria

Wiktoria

Wiktoria ma 8 lat, jest prawdziwą miłośniczką kina i muzyki. Lubi oglądać bajki, szczególnie te, które lecą w telewizji.

Maja

Maja

Maja ma 4 lata. Lubi bawić się zabawkami, szczególnie tymi pluszowymi.

Marysia

Marysia

Marysia ma 1,5 roku. Jest jeszcze małym łobuziakiem. Każdego dnia realizuje kolejne zadania z listy małych psot.

Zuzia

Zuzia

Jedna z naszych młodszych podopiecznych, ma 9 miesięcy, szare oczka i uśmiech od ucha do ucha.

Nikola

Nikola

Nikola ma 4 lata, wielkie, niebieskie oczy patrzące z rozmarzeniem i blond włosy. Uwielbia książki. To przez historie w nich zawarte odkrywa magiczny świat pełen dobra i miłości.

Karolinka

Karolinka

Karolinka ma 2 lata, śmiejące się ciemnobrązowe oczy i jasnobrązowe włosy. Jest małą Przytulanką, która uwielbia być tulona i całowana przez najbliższych.

Hania

Hania

Hania skończy niebawem 8 lat, ma duże niebieskie oczy i lśniące blond włosy. Jest ekspertem w dziedzinie muzyki i niczym największy krytyk poszukuje dźwięków idealnych.

Ula

Ula

Ula ma 13 lat, brązowe oczy i błyszczące brązowe włosy. Jest na pozór zwykłą nastolatką, która lubi wyglądać ładnie czy stroić miny.

Ola

Ola

Ola jest już właściwie dorosła, ma 20 lat. Krótko obcięte włosy, zawsze uśmiechnięte błękitne oczy i ten szczególny wyraz twarzy „wiecznie zadziwionej światem”.

Grzesiu i Wojtek

Grzesiu i Wojtek

Grzesiu i Wojtek mają 6 lat. To bliźnięta, które cieszą się razem i …płaczą też razem.