Hania ma 14 lat, duże niebieskie oczy i lśniące blond włosy.

Uwielbia harmonię.  Ceni sobie spokój, który komponują dźwięki płynące z różnych stron jej świata. Denerwuje się, kiedy pojawia się coś, co wprowadza chaos w jej muzyczny ład. Jest szczęśliwa, gdy ma wokół siebie wesołe grono przyjaciół. Na co dzień uczy się w ośrodku rewalidacyjno-edukacyjnym. Dziewczynka choruje na czterokończynowe spastyczne mózgowe porażenie dziecięce i epilepsję. Ma problemy ze wzrokiem, nie mówi i nie chodzi. Dzięki profesjonalnej opiece medycznej i rehabilitacji mniej cierpi i może powoli, w swoim własnym tempie iść małymi kroczkami do przodu. Poznaj naszą podopieczną, Hanię, ukochaną córkę i młodszą siostrę.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Poznaj naszych podopiecznych

Filip

Filip

Filip ma 8 lat. Fascynują go podróże, te małe i duże. Podczas codziennych spacerów, wspólnie z Mamą, odkrywają piękno domowej okolicy.

Maja

Maja

Maja ma 9 lat. Lubi bawić się zabawkami, szczególnie tymi pluszowymi.

Marysia

Marysia

Marysia ma 8 lat. Jest jeszcze małym łobuziakiem. Każdego dnia realizuje kolejne zadania z listy małych psot.

Oliwia

Oliwia

Oliwia ma 22 lata, jest pilną uczennicą, która pochłania książki jednym tchem. Jej ulubiona ostatnio to „Mały Książe”.

Zuzia

Zuzia

Zuzia ma 7 lat, szare oczka i uśmiech od ucha do ucha.

Nikola

Nikola

Nikola ma 8 lat, wielkie, niebieskie oczy patrzące z rozmarzeniem i blond włosy. Uwielbia książki. To przez historie w nich zawarte odkrywa magiczny świat pełen dobra i miłości.

Karolinka

Karolinka

Karolinka ma 8 lat, śmiejące się ciemnobrązowe oczy i jasnobrązowe włosy. Jest małą Przytulanką, która uwielbia być tulona i całowana przez najbliższych.

Ula

Ula

Ula ma 20 lat, brązowe oczy i błyszczące brązowe włosy. Jest na pozór zwykłą nastolatką, która lubi wyglądać ładnie czy stroić miny.

Grzesiu i Wojtek

Grzesiu i Wojtek

Grzesiu i Wojtek mają 13 lat. To bliźnięta, które cieszą się razem i …płaczą też razem.