Strona główna » Centrum Wsparcia w Żałobie

Centrum Wsparcia w Żałobie

Razem w podróży przez żałobę

Centrum Wsparcia w Żałobie powstało, aby każdy kto doświadczył straty bliskiej osoby mógł skorzystać z profesjonalnego wsparcia w tym trudnym czasie.

Zespół psychologów pracujących w Centrum udziela bezpłatnych konsultacji indywidualnych.

W dalszych planach mamy rozszerzanie oferty wsparcia osób w żałobie o inne formy pomocy.

Centrum Wsparcia w Żałobie jest miejscem, w którym każdy, kto mierzy się z bólem po śmierci bliskiego może w bezpiecznej przestrzeni przeżywać swoje emocje, pracować nad zrozumieniem własnych doświadczeń i szukać swojego sposobu, na podróż przez żałobę.

Spotkania odbywają się w gabinecie przy ul. Bartla 7a/2 we Wrocławiu. Osoby poruszające się na wózku inwalidzkim mogą również skorzystać z gabinetu w siedzibie Formuły Dobra przy ul. Benedyktyńskiej 12 we Wrocławiu.

ul. Bartla 7a/2
Wrocław

Osoba pragnąca skorzystać ze wsparcia Centrum ma do wyboru różne formy zgłoszenia się:

Uzyskaj wsparcie

Zadzwoń pod numer:
+48 790 620 613
Telefon dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 11:00

Możesz również napisać na adres email:

Pozostaw dane kontaktowe do siebie wypełniając krótki formularz na tej stronie a my skontaktujemy się z Tobą.

Formularz zgłoszeniowy

Skorzystaj z poniższego formularza. Możesz go wypełnić w takim zakresie jak potrzebujesz. Proszę upewnij się, że podałaś/eś bezbłędnie dane kontaktowe (nr telefonu, adres email).

Kto potrzebuje wsparcia?

Ułatwienia dostępu:

Zgoda z postanowieniami polityki prywatności (obowiązkowe):

3 + 4 =

O zespole

Zespół Centrum tworzą psychologowie na co dzień pracujący w Hospicjum dla Dzieci „Formuła Dobra” posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzinami nieuleczalnie chorych dzieci oraz pracy z rodzinami doświadczonymi stratą.

Praca zespołu psychologów podlega stałej superwizji.

Dorota Błażewicz

Dorota Błażewicz

Absolwentka filozofii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz psychologii na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła również podyplomowe studia  z zakresu neuropsychologii na SWPS, Przygotowanie Pedagogiczne na DSW oraz Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej  prowadzoną przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w poradni zdrowia psychicznego, w psychiatrii środowiskowej, w hospicjum stacjonarnym i domowym dla dorosłych.

Moje dobre słowa: „Trudny czas, straszny czas – mawiają ludzie. Lecz czas to my! Taki jest nasz czas, jacy my jesteśmy!” – św. Augustyn

Anna Gil-Gumowska

Anna Gil-Gumowska

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku psychologia oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS we Wrocławiu w zakresie psychoonkologii oraz interwencji kryzysowej. Doświadczenia w opiece paliatywnej zdobywała  od 2010 roku. Z hospicjum dla dzieci związana od samego początku. Obecnie w trakcie zdobywania certyfikatu terapeuty w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, ukończyła kurs podstawowy i zaawansowany terapii systemowej.

Moje dobre słowa: „Jeśli cel przyświeca, sposób musi się znaleźć.” – Andrzej Sapkowski

Agata Ostrasz

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Psychologia. Ukończyła dwusemestralne studia podyplomowe na kierunku „Wczesne, wieloaspektowe wspomaganie rozwoju dziecka” na SWPS we Wrocławiu oraz dwusemestralne studia podyplomowe w zakresie Przygotowania pedagogicznego w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Ukończyła także kurs I-go stopnia w zakresie terapii Integracji Sensorycznej organizowany przez Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego „Promyk Słońca” we Wrocławiu. Aktualnie w trakcie pięcioletniego całościowego kursu psychoterapii akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii.

Moje dobre słowa: „Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” – Jan Paweł II

Małgorzata Stawarz

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu neuropsychologii na SWPS i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w podejściu systemowym w KFRP. Posiada uprawnienia pedagogiczne. Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i ich rodzinami zdobywała między innymi w Ośrodkach: Rehabilitacyjno-Wychowawczym, Wczesnej Interwencji, Środowiskowej Opieki Psychologiczno-Psychoterapeutycznej oraz w Szpitalu na Oddziale Paliatywnym.

Moje dobre słowa: Ważny jest każdy dzień