Karolinka

Karolinka ma 6 lat, śmiejące się ciemnobrązowe oczy i jasnobrązowe włosy.

Poczucie ciepła i bliskości buduje piękne dzieciństwo, każdego dziecka. Karolinka potrzebuje je odczuwać z podwójną mocą. Jest małą Przytulanką, która uwielbia być tulona i całowana przez najbliższych. Najlepsze momenty to te, kiedy może skupić całą uwagę wokół siebie, siedząc na kolankach bliskich. Komunikuje się za pomocą drobnych gestów, słucha uważnie co się mówi, żeby później móc odtworzyć usłyszane dźwięki. Nic bardziej nie pobudza do nauki jak śpiew, ta mała istota potrafi wyśpiewać podstawowe nuty. Przed zaśnięciem towarzyszą jej kołysanki. Od kwietnia, po założeniu PEGa czasy kiedy Karolilnka była małym niejadkiem i nie lubiła mieć kontaktu z lekarstwami poszedł w zapomnienie. Jest bardzo dzielną pacjentką, nawet podczas pobierania krwi, towarzyszy jej piękny uśmiech. Choruje na padaczkę lekooporną (Zespół Westa) i ma bardzo rzadką wrodzoną wadę mózgu, gładkomózgowie. Dzięki profesjonalnej opiece medycznej i rehabilitacji łatwiej jest jej się obracać na boczki, jeść i pić łyżeczką, zwracać uwagę na zabawki. Poznaj naszą podopieczną, Karolinkę, ukochaną siostrę 5 letniego brata Borysa i córkę.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Poznaj naszych podopiecznych

Filip

Filip

Filip ma 7 lat. Fascynują go podróże, te małe i duże. Podczas codziennych spacerów, wspólnie z Mamą, odkrywają piękno domowej okolicy.

Maja

Maja

Maja ma 8 lat. Lubi bawić się zabawkami, szczególnie tymi pluszowymi.

Marysia

Marysia

Marysia ma 6 lat. Jest jeszcze małym łobuziakiem. Każdego dnia realizuje kolejne zadania z listy małych psot.

Oliwia

Oliwia

Oliwia ma 21 lat, jest pilną uczennicą, która pochłania książki jednym tchem. Jej ulubiona ostatnio to „Mały Książe”.

Zuzia

Zuzia

Zuzia ma 5 lat, szare oczka i uśmiech od ucha do ucha.

Nikola

Nikola

Nikola ma 6 lat, wielkie, niebieskie oczy patrzące z rozmarzeniem i blond włosy. Uwielbia książki. To przez historie w nich zawarte odkrywa magiczny świat pełen dobra i miłości.

Hania

Hania

Hania ma 12 lat, ma duże niebieskie oczy i lśniące blond włosy. Jest ekspertem w dziedzinie muzyki i niczym największy krytyk poszukuje dźwięków idealnych.

Ula

Ula

Ula ma 18 lat, brązowe oczy i błyszczące brązowe włosy. Jest na pozór zwykłą nastolatką, która lubi wyglądać ładnie czy stroić miny.

Grzesiu i Wojtek

Grzesiu i Wojtek

Grzesiu i Wojtek mają 11 lat. To bliźnięta, które cieszą się razem i …płaczą też razem.