Zuzia ma 5 lat, szare oczka i uśmiech od ucha do ucha.

Jak na prawdziwego malucha przystało, znalazła sposób na akcentowanie swojej obecności i czyni to… poprzez puszczanie bączków. Uwierzcie, nikt nie potrafi robić tego w sposób bardziej radosny. Ten mała rozrabiaka, cieszy się, gdy łapie tatę za brodę „… w końcu Tato, do czegoś ją masz”. Broi w rytm muzyki, której uwielbia słuchać. Muzyka jest jej nieodłącznym kompanem w codziennej zabawie. Denerwuje się, kiedy zbliża się aspirator do nosa, ta złowroga maszyna odciągająca od codziennych przygód. Zuzia choruje na SLO Syndrome. Dzięki profesjonalnej opiece medycznej i rehabilitacji łatwiej jest skupić się Zuzi na tym co daje jej szczęście. Poznaj naszą podopieczną, Zuzię, ukochaną córkę.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Poznaj naszych podopiecznych

Filip

Filip

Filip ma 7 lat. Fascynują go podróże, te małe i duże. Podczas codziennych spacerów, wspólnie z Mamą, odkrywają piękno domowej okolicy.

Maja

Maja

Maja ma 8 lat. Lubi bawić się zabawkami, szczególnie tymi pluszowymi.

Marysia

Marysia

Marysia ma 6 lat. Jest jeszcze małym łobuziakiem. Każdego dnia realizuje kolejne zadania z listy małych psot.

Oliwia

Oliwia

Oliwia ma 21 lat, jest pilną uczennicą, która pochłania książki jednym tchem. Jej ulubiona ostatnio to „Mały Książe”.

Nikola

Nikola

Nikola ma 6 lat, wielkie, niebieskie oczy patrzące z rozmarzeniem i blond włosy. Uwielbia książki. To przez historie w nich zawarte odkrywa magiczny świat pełen dobra i miłości.

Karolinka

Karolinka

Karolinka ma 6 lat, śmiejące się ciemnobrązowe oczy i jasnobrązowe włosy. Jest małą Przytulanką, która uwielbia być tulona i całowana przez najbliższych.

Hania

Hania

Hania ma 12 lat, ma duże niebieskie oczy i lśniące blond włosy. Jest ekspertem w dziedzinie muzyki i niczym największy krytyk poszukuje dźwięków idealnych.

Ula

Ula

Ula ma 18 lat, brązowe oczy i błyszczące brązowe włosy. Jest na pozór zwykłą nastolatką, która lubi wyglądać ładnie czy stroić miny.

Grzesiu i Wojtek

Grzesiu i Wojtek

Grzesiu i Wojtek mają 11 lat. To bliźnięta, które cieszą się razem i …płaczą też razem.