Filip ma 7 lat, blond włos i brązowe oczy.

Fascynują go podróże, te małe i duże. Podczas codziennych spacerów, wspólnie z Mamą, odkrywają piękno domowej okolicy. Z kolei wycieczka autem jest prawdziwą przygodą. Dzięki niej Filip poznaje nowe miejsca, piękne pejzaże i zmieniające się barwy na niebie. Chłopczyk cieszy się, kiedy z wizytą przybywają rehabilitanci. Choruje na hiperglicynemie nieketotyczną i padaczkę lekooporną. Rehabilitacja ułatwia komunikowanie się i wykonywanie podstawowych ruchów. Poznaj naszego podopiecznego Filipa, ukochanego syna Mamy i Taty.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Poznaj naszych podopiecznych

Maja

Maja

Maja ma 8 lat. Lubi bawić się zabawkami, szczególnie tymi pluszowymi.

Marysia

Marysia

Marysia ma 6 lat. Jest jeszcze małym łobuziakiem. Każdego dnia realizuje kolejne zadania z listy małych psot.

Oliwia

Oliwia

Oliwia ma 21 lat, jest pilną uczennicą, która pochłania książki jednym tchem. Jej ulubiona ostatnio to „Mały Książe”.

Zuzia

Zuzia

Zuzia ma 5 lat, szare oczka i uśmiech od ucha do ucha.

Nikola

Nikola

Nikola ma 6 lat, wielkie, niebieskie oczy patrzące z rozmarzeniem i blond włosy. Uwielbia książki. To przez historie w nich zawarte odkrywa magiczny świat pełen dobra i miłości.

Karolinka

Karolinka

Karolinka ma 6 lat, śmiejące się ciemnobrązowe oczy i jasnobrązowe włosy. Jest małą Przytulanką, która uwielbia być tulona i całowana przez najbliższych.

Hania

Hania

Hania ma 12 lat, ma duże niebieskie oczy i lśniące blond włosy. Jest ekspertem w dziedzinie muzyki i niczym największy krytyk poszukuje dźwięków idealnych.

Ula

Ula

Ula ma 18 lat, brązowe oczy i błyszczące brązowe włosy. Jest na pozór zwykłą nastolatką, która lubi wyglądać ładnie czy stroić miny.

Grzesiu i Wojtek

Grzesiu i Wojtek

Grzesiu i Wojtek mają 11 lat. To bliźnięta, które cieszą się razem i …płaczą też razem.