Maja ma 9 lat, niebieskie oczy i kręcone blond włosy.

Lubi bawić się zabawkami, szczególnie tymi pluszowymi. Specjalny chodzący piesek nie odstępuje dziewczynki na krok. Zawsze ją rozśmiesza. W trakcie przerwy od zabaw, najchętniej ogląda bajki. Kolorowe postacie z ekranu wywołują pozytywne emocje. Maja uwielbia spacery z bliskimi. Jest przyzwyczajona, kiedy wokół jest dużo ludzi i jest wesoło. Jest małym niejadkiem. Wyjątek stanowią biszkopty, które są jej ulubionym przysmakiem. Dziewczynka raczkuje i dzięki rehabilitacji robi duże postępy. Choruje na zespół Potocki-Lupski. Dzięki profesjonalnej rehabilitacji może się rozwijać i bawić. Poznaj naszą podopieczną Maję, córkę i siostrę trojga rodzeństwa.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Poznaj naszych podopiecznych

Filip

Filip

Filip ma 8 lat. Fascynują go podróże, te małe i duże. Podczas codziennych spacerów, wspólnie z Mamą, odkrywają piękno domowej okolicy.

Marysia

Marysia

Marysia ma 8 lat. Jest jeszcze małym łobuziakiem. Każdego dnia realizuje kolejne zadania z listy małych psot.

Oliwia

Oliwia

Oliwia ma 22 lata, jest pilną uczennicą, która pochłania książki jednym tchem. Jej ulubiona ostatnio to „Mały Książe”.

Zuzia

Zuzia

Zuzia ma 7 lat, szare oczka i uśmiech od ucha do ucha.

Nikola

Nikola

Nikola ma 8 lat, wielkie, niebieskie oczy patrzące z rozmarzeniem i blond włosy. Uwielbia książki. To przez historie w nich zawarte odkrywa magiczny świat pełen dobra i miłości.

Karolinka

Karolinka

Karolinka ma 8 lat, śmiejące się ciemnobrązowe oczy i jasnobrązowe włosy. Jest małą Przytulanką, która uwielbia być tulona i całowana przez najbliższych.

Hania

Hania

Hania ma 14 lat, ma duże niebieskie oczy i lśniące blond włosy. Jest ekspertem w dziedzinie muzyki i niczym największy krytyk poszukuje dźwięków idealnych.

Ula

Ula

Ula ma 20 lat, brązowe oczy i błyszczące brązowe włosy. Jest na pozór zwykłą nastolatką, która lubi wyglądać ładnie czy stroić miny.

Grzesiu i Wojtek

Grzesiu i Wojtek

Grzesiu i Wojtek mają 13 lat. To bliźnięta, które cieszą się razem i …płaczą też razem.