Strona główna » Blog » Wrześniowe Linki Formuły Dobra

Wrześniowe Linki Formuły Dobra

30 września 2018

Gdybyśmy mogli się na chwilę zastanowić skąd wzięła się nazwa obecnego miesiąca „wrzesień”, to bez problemu połączylibyśmy to z kwitnącymi obecnie wrzosami i drzewami mieniącymi się tysiącami kolorów. A to wszystko sprowadza się do jednego mianownika, którym jest nadchodząca  jesień  ̶  dnie powoli stają się coraz krótsze, natomiast wydłużają się wieczory i noce. Co za tym idzie, coraz więcej czasu spędzamy w domu, dlatego w tym miesiącu postaramy się przygotować listę bestsellerów czytelniczych lub jak ktoś woli, książek, które warto przeczytać. Dodatkowo jesień mimo iż staje się zdecydowanie chłodniejszą porą roku, to wciąż jeszcze pozwala nam na rodzinne spacery, które są dobrą okazją do zrobienia pięknych zdjęć. Z tej okazji mamy dla Was kilka przydatnych linków, które umilą wam jesiennie wieczory.

  • Co przeczytać? Na tej stronie znajdziecie listę ciekawych lektur, które umilą Wam jesienne wieczory z książką.
  • Symbol, który powiewa Na naszym blogu czeka na Was druga część artykułu o symbolach, które mają moc pomagania. Poznajcie historię naszej Flagi Dobra.
  • Kopalnia zdjęć To ogromna dawka inspiracji fotograficznych.
  • Metoda Ivy Lee Jacek Kłosiński na swoim blogu pomaga innym w kreatywnej pracy. W jednym z wpisów opisuje jedną z metod, która wpływa na produktywność. Sprawdźcie Sami.
  • Domowe studio fotograficzne Kilka fotograficznych trików z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

„Formuły Dobra” – wywiad cz. 2

„Formuły Dobra” – wywiad cz. 2

Zapraszamy do przeczytania kolejnej części wywiadu „Formuły Dobra” Pielęgniarka Ilonka (I): A jak Daniel zareagował na chorobę? Czy mu pani nie powiedziała? Nie, pani mu nie powiedziała na początku... Pielęgniarz Paweł (P): Ja go chyba zabierałem z doktorem, już nie...

czytaj dalej
„Formuły Dobra” – wywiad

„Formuły Dobra” – wywiad

Opieka nad dzieckiem z poważną i nieuleczalną chorobą jest trudne. Na szczęście istnieją takie miejsca jak domowe hospicja dla dzieci. Dzięki temu rodziny otrzymują potrzebne wsparcie. Poznajcie historię Daniela, który zmagał się z chorobą nowotworową. Zapisaliśmy...

czytaj dalej
Dzień Głośnego Czytania

Dzień Głośnego Czytania

Dziś obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, który został ogłoszony przez Polską Izbę Książki w 2001 roku.  W tym dniu chcemy przypomnieć, jak ważne dla rozwoju dziecka jest czytanie mu na głos. Już od najmłodszych lat dziecko, słuchając czytanej przez...

czytaj dalej
5 sposobów na aktywny wypoczynek

5 sposobów na aktywny wypoczynek

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie korzyści wynikają z aktywnego spędzania wolnego czasu? Może taki rodzaj wypoczynku kojarzy Ci się z obowiązkowymi treningami? Nic bardziej mylnego.

czytaj dalej