Strona główna » Blog » Wrześniowe Linki Formuły Dobra

Wrześniowe Linki Formuły Dobra

30 września 2018

Gdybyśmy mogli się na chwilę zastanowić skąd wzięła się nazwa obecnego miesiąca „wrzesień”, to bez problemu połączylibyśmy to z kwitnącymi obecnie wrzosami i drzewami mieniącymi się tysiącami kolorów. A to wszystko sprowadza się do jednego mianownika, którym jest nadchodząca  jesień  ̶  dnie powoli stają się coraz krótsze, natomiast wydłużają się wieczory i noce. Co za tym idzie, coraz więcej czasu spędzamy w domu, dlatego w tym miesiącu postaramy się przygotować listę bestsellerów czytelniczych lub jak ktoś woli, książek, które warto przeczytać. Dodatkowo jesień mimo iż staje się zdecydowanie chłodniejszą porą roku, to wciąż jeszcze pozwala nam na rodzinne spacery, które są dobrą okazją do zrobienia pięknych zdjęć. Z tej okazji mamy dla Was kilka przydatnych linków, które umilą wam jesiennie wieczory.

  • Co przeczytać? Na tej stronie znajdziecie listę ciekawych lektur, które umilą Wam jesienne wieczory z książką.
  • Symbol, który powiewa Na naszym blogu czeka na Was druga część artykułu o symbolach, które mają moc pomagania. Poznajcie historię naszej Flagi Dobra.
  • Kopalnia zdjęć To ogromna dawka inspiracji fotograficznych.
  • Metoda Ivy Lee Jacek Kłosiński na swoim blogu pomaga innym w kreatywnej pracy. W jednym z wpisów opisuje jedną z metod, która wpływa na produktywność. Sprawdźcie Sami.
  • Domowe studio fotograficzne Kilka fotograficznych trików z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

2 października – Dzień Uśmiechu

2 października – Dzień Uśmiechu

2 października obchodzimy Światowy Dzień Uśmiechu. Tego dnia warto zastanowić się, ile dobra możemy dać, tylko się uśmiechając. Nasz jeden mały gest jest w stanie poprawić komuś humor, dodać otuchy i zasiać w czyimś sercu nadzieję na lepsze jutro.

czytaj dalej
Dobrze mieć przyjaciół

Dobrze mieć przyjaciół

9 czerwca obchodzimy Dzień Przyjaciela. Podziękujmy naszym przyjaciołom za to, że ubogacają nasze życie, dzielnie przy nas trwają i dzięki nim możemy stawiać czoła nawet największym przeciwnościom losu.

czytaj dalej
Zarażać uśmiechem

Zarażać uśmiechem

Niemoc i bezradność budzą frustrację. Skoro w obecnej sytuacji nasze możliwości są tak bardzo ograniczone, dlaczego nie mielibyśmy spróbować szerzyć dobra?

czytaj dalej