Strona główna » Blog » Majowe Linki Formuły Dobra

Majowe Linki Formuły Dobra

30 maja 2018

Przed Wami Majowa porcja linków, wartych poznania. W tym miesiącu każdy znajdzie coś dla siebie! Dla miłośników fotografii przygotowaliśmy stronę z pięknymi zdjęciami do wykorzystania. Zbiór najciekawszych wykładów z cyklu Ted, z polskimi napisami. Odkryliśmy również ciekawą książkę o roślinach. Maj to początek sezonu na zdrowe owoce i warzywa, szczególnie polecamy szparagi. Miesiąc Maj to również podsumowanie naszej Hospicyjnej „Wyprawy po wiedzę”, poniżej znajdziecie raport z przeprowadzonych badań. Zapraszamy!

  • Źródło, pięknych zdjęć do wykorzystania Jeżeli szukasz inspiracji do sesji zdjęciowej, albo nowego wystroju wnętrza? Ta strona jest dla Ciebie.
  • Zbiór ciekawych wykładów Ted Wszystkie dostępne są z polskimi napisami.
  • 26 magicznych miejsc, które wyglądają jak z bajki Gwarantujemy Ci, będziesz chciał odwiedzić je wszystkie.
  • Projekt Rośliny To sklep z roślinami, prowadzony przez Olę Sieńko i Weronike Muszkiete. Niedawno dziewczyny wydały pierwszą książkę, która jest nie tylko przewodnikiem po uprawianiu najmodniejszych gatunków, ale też poradnikiem wnętrzarskim i próbą pokazania pewnego zjawiska opierającego się na założeniu, że roślina nie jest tylko elementem wystroju.
  • Przepisy ze szparagami w roli głównej Sezon majowy to przecież pyszne i zdrowe szparagi. Dajcie nam znać, jakie są wasze ulubione przepisy.
  • Wyprawa po wiedzę. Mamy wyniki! Na początku Maja odbyła się konferencja prasowa poświęcona przedstawieniu wyników raportu ” O zagadnieniach dotyczących Hospicjów dla dzieci w Polsce” realizowanego we współpracy z Newspoint spółka z o.o. oraz SW Research Agencja Badań Rynku i Opinii. Przeczytaj.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

Dzień Dobrych Uczynków

Dzień Dobrych Uczynków

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień – Dzień Dobrych Uczynków. Chcę z całego serca podkreślić, jak ważna jest moc dobra, która tkwi w każdym z nas. Nazwa "Formuła Dobra" mówi sama za siebie, prawda? To niepowtarzalna okazja, aby celebrować i podziwiać tę potężną siłę. Czasami...

czytaj dalej
Dzień opiekuna medycznego i rodziny

Dzień opiekuna medycznego i rodziny

Dziś, 14 maja, świętujemy Dzień Opiekuna Medycznego. To dzień, który warto uczcić, bo to właśnie oni są niezastąpieni w opiece nad naszymi bliskimi, zwłaszcza gdy mamy jakieś problemy zdrowotne. Ale pozwól, że dzisiaj spojrzymy na tę rolę z nieco szerszej perspektywy....

czytaj dalej
Gdzie szukać pomocy? – rola specjalistów

Gdzie szukać pomocy? – rola specjalistów

Do kogo zwrócić się o pomoc? W naszym życiu zdarzają się różnego rodzaju kryzysy emocjonalne, zarówno te większe, jak i mniejsze. Często pojawiają się one niespodziewanie, niejednokrotnie pozbawiając nas konkretnych powodów. Istnieje wiele życiowych sytuacji, które...

czytaj dalej
Niezwykła moc obecności

Niezwykła moc obecności

Kiedy spotyka nas jakieś nieszczęście, mierzymy się z trudną sytuacją lub kiedy cierpi ktoś, kogo kochamy, jest nam bardzo ciężko. Ten ciężar wydaje się być czasem nie do uniesienia… Na szczęście nie musimy nieść go sami. Opieka nad dzieckiem z poważną i nieuleczalną...

czytaj dalej