Strona główna » Blog » Majowe Linki Formuły Dobra

Majowe Linki Formuły Dobra

30 maja 2018

Przed Wami Majowa porcja linków, wartych poznania. W tym miesiącu każdy znajdzie coś dla siebie! Dla miłośników fotografii przygotowaliśmy stronę z pięknymi zdjęciami do wykorzystania. Zbiór najciekawszych wykładów z cyklu Ted, z polskimi napisami. Odkryliśmy również ciekawą książkę o roślinach. Maj to początek sezonu na zdrowe owoce i warzywa, szczególnie polecamy szparagi. Miesiąc Maj to również podsumowanie naszej Hospicyjnej „Wyprawy po wiedzę”, poniżej znajdziecie raport z przeprowadzonych badań. Zapraszamy!

  • Źródło, pięknych zdjęć do wykorzystania Jeżeli szukasz inspiracji do sesji zdjęciowej, albo nowego wystroju wnętrza? Ta strona jest dla Ciebie.
  • Zbiór ciekawych wykładów Ted Wszystkie dostępne są z polskimi napisami.
  • 26 magicznych miejsc, które wyglądają jak z bajki Gwarantujemy Ci, będziesz chciał odwiedzić je wszystkie.
  • Projekt Rośliny To sklep z roślinami, prowadzony przez Olę Sieńko i Weronike Muszkiete. Niedawno dziewczyny wydały pierwszą książkę, która jest nie tylko przewodnikiem po uprawianiu najmodniejszych gatunków, ale też poradnikiem wnętrzarskim i próbą pokazania pewnego zjawiska opierającego się na założeniu, że roślina nie jest tylko elementem wystroju.
  • Przepisy ze szparagami w roli głównej Sezon majowy to przecież pyszne i zdrowe szparagi. Dajcie nam znać, jakie są wasze ulubione przepisy.
  • Wyprawa po wiedzę. Mamy wyniki! Na początku Maja odbyła się konferencja prasowa poświęcona przedstawieniu wyników raportu ” O zagadnieniach dotyczących Hospicjów dla dzieci w Polsce” realizowanego we współpracy z Newspoint spółka z o.o. oraz SW Research Agencja Badań Rynku i Opinii. Przeczytaj.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

2 października – Dzień Uśmiechu

2 października – Dzień Uśmiechu

2 października obchodzimy Światowy Dzień Uśmiechu. Tego dnia warto zastanowić się, ile dobra możemy dać, tylko się uśmiechając. Nasz jeden mały gest jest w stanie poprawić komuś humor, dodać otuchy i zasiać w czyimś sercu nadzieję na lepsze jutro.

czytaj dalej
Dobrze mieć przyjaciół

Dobrze mieć przyjaciół

9 czerwca obchodzimy Dzień Przyjaciela. Podziękujmy naszym przyjaciołom za to, że ubogacają nasze życie, dzielnie przy nas trwają i dzięki nim możemy stawiać czoła nawet największym przeciwnościom losu.

czytaj dalej
Zarażać uśmiechem

Zarażać uśmiechem

Niemoc i bezradność budzą frustrację. Skoro w obecnej sytuacji nasze możliwości są tak bardzo ograniczone, dlaczego nie mielibyśmy spróbować szerzyć dobra?

czytaj dalej