Strona główna » Blog » Majowe Linki Formuły Dobra

Majowe Linki Formuły Dobra

30 maja 2018

Przed Wami Majowa porcja linków, wartych poznania. W tym miesiącu każdy znajdzie coś dla siebie! Dla miłośników fotografii przygotowaliśmy stronę z pięknymi zdjęciami do wykorzystania. Zbiór najciekawszych wykładów z cyklu Ted, z polskimi napisami. Odkryliśmy również ciekawą książkę o roślinach. Maj to początek sezonu na zdrowe owoce i warzywa, szczególnie polecamy szparagi. Miesiąc Maj to również podsumowanie naszej Hospicyjnej „Wyprawy po wiedzę”, poniżej znajdziecie raport z przeprowadzonych badań. Zapraszamy!

  • Źródło, pięknych zdjęć do wykorzystania Jeżeli szukasz inspiracji do sesji zdjęciowej, albo nowego wystroju wnętrza? Ta strona jest dla Ciebie.
  • Zbiór ciekawych wykładów Ted Wszystkie dostępne są z polskimi napisami.
  • 26 magicznych miejsc, które wyglądają jak z bajki Gwarantujemy Ci, będziesz chciał odwiedzić je wszystkie.
  • Projekt Rośliny To sklep z roślinami, prowadzony przez Olę Sieńko i Weronike Muszkiete. Niedawno dziewczyny wydały pierwszą książkę, która jest nie tylko przewodnikiem po uprawianiu najmodniejszych gatunków, ale też poradnikiem wnętrzarskim i próbą pokazania pewnego zjawiska opierającego się na założeniu, że roślina nie jest tylko elementem wystroju.
  • Przepisy ze szparagami w roli głównej Sezon majowy to przecież pyszne i zdrowe szparagi. Dajcie nam znać, jakie są wasze ulubione przepisy.
  • Wyprawa po wiedzę. Mamy wyniki! Na początku Maja odbyła się konferencja prasowa poświęcona przedstawieniu wyników raportu ” O zagadnieniach dotyczących Hospicjów dla dzieci w Polsce” realizowanego we współpracy z Newspoint spółka z o.o. oraz SW Research Agencja Badań Rynku i Opinii. Przeczytaj.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

„Formuły Dobra” – wywiad cz. 2

„Formuły Dobra” – wywiad cz. 2

Zapraszamy do przeczytania kolejnej części wywiadu „Formuły Dobra” Pielęgniarka Ilonka (I): A jak Daniel zareagował na chorobę? Czy mu pani nie powiedziała? Nie, pani mu nie powiedziała na początku... Pielęgniarz Paweł (P): Ja go chyba zabierałem z doktorem, już nie...

czytaj dalej
„Formuły Dobra” – wywiad

„Formuły Dobra” – wywiad

Opieka nad dzieckiem z poważną i nieuleczalną chorobą jest trudne. Na szczęście istnieją takie miejsca jak domowe hospicja dla dzieci. Dzięki temu rodziny otrzymują potrzebne wsparcie. Poznajcie historię Daniela, który zmagał się z chorobą nowotworową. Zapisaliśmy...

czytaj dalej
Dzień Głośnego Czytania

Dzień Głośnego Czytania

Dziś obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, który został ogłoszony przez Polską Izbę Książki w 2001 roku.  W tym dniu chcemy przypomnieć, jak ważne dla rozwoju dziecka jest czytanie mu na głos. Już od najmłodszych lat dziecko, słuchając czytanej przez...

czytaj dalej
5 sposobów na aktywny wypoczynek

5 sposobów na aktywny wypoczynek

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie korzyści wynikają z aktywnego spędzania wolnego czasu? Może taki rodzaj wypoczynku kojarzy Ci się z obowiązkowymi treningami? Nic bardziej mylnego.

czytaj dalej