Strona główna » Blog » Gdy nadejdą wakacje…

Gdy nadejdą wakacje…

30 czerwca 2023

Nareszcie nadszedł upragniony, wakacyjny czas. Słońce przyjemnie grzeje, przyroda w pełnym rozkwicie zachęca do wyjścia z domu, a słodkie owoce i pyszne lody to obecnie najlepsza opcja na drugie śniadanie. I kiedy świat pogrąża się w błogim relaksie… Nasze Hospicjum nie zwalnia tempa.

Nasi podopieczni i ich rodziny każdego dnia potrzebują naszej opieki. Dlatego mamy całodobowy dyżur pielęgniarski, gotowy do interwencji w każdej chwili. To daje rodzinom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że nie są sami. Również inni pracownicy hospicjum działają z zaangażowaniem, żeby wszystko znakomicie działało. Planujemy nowe działania, organizujemy kolejne akcje i zbiórki, odwiedzamy pacjentów, bierzemy udział w różnych szkoleniach, staramy się nieustannie rozwijać, aby naszym podopiecznym było jak najlepiej. Nie oznacza to oczywiście, że nie odpoczywamy – wakacje są niewątpliwie czasem urlopowym. Nabieramy sił, aby jeszcze lepiej pomagać, aby piękniej wspierać, aby nieść dobro.

Życzymy Wam wszystkim wspaniałego lata! Odpoczywajcie, rozwijajcie swoje pasje, korzystajcie ze słońca i piękna przyrody, bądźcie szczęśliwi 🙂

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

5 sposobów na aktywny wypoczynek

5 sposobów na aktywny wypoczynek

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie korzyści wynikają z aktywnego spędzania wolnego czasu? Może taki rodzaj wypoczynku kojarzy Ci się z obowiązkowymi treningami? Nic bardziej mylnego.

czytaj dalej
Na upalne dni

Na upalne dni

W te wakacje mieliśmy już okazję doświadczyć wielu upalnych dni. O ile letni czas jest tym, na co niecierpliwie i z radością czekamy każdego roku, o tyle zbyt wysokie temperatury mogą być dla nas uciążliwe. Co zrobić żeby było nam lepiej? Jak przetrwać upały?

czytaj dalej
Dzień bezpiecznego kierowcy

Dzień bezpiecznego kierowcy

25 lipca obchodzimy Dzień Bezpiecznego Kierowcy. Datę wybrano nieprzypadkowo, bo we wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. W tym dniu warto zwrócić szczególną uwagę na to, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Przestrzeganie przepisów i odpowiednia...

czytaj dalej
Pięć sposobów na relaks

Pięć sposobów na relaks

Zaczęły się wakacje, czas beztroskiego czytania książek w hamaku, wielogodzinnej zabawy na dworze i kopania na plaży tunelu, który ma nas zaprowadzić prosto do Chin. Odłożyliśmy na bok ciężkie książki, zapisane zeszyty i wypchane przyborami piórniki. Wreszcie możemy...

czytaj dalej