Strona główna » Blog » Dzień bezpiecznego kierowcy

Dzień bezpiecznego kierowcy

25 lipca 2023

25 lipca obchodzimy Dzień Bezpiecznego Kierowcy. Datę wybrano nieprzypadkowo, bo we wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. W tym dniu warto zwrócić szczególną uwagę na to, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Przestrzeganie przepisów i odpowiednia prędkość to podstawa bezpieczeństwa. Ostrożność za kierownicą zapewnia bezpieczeństwo nie tylko nam, ale również innym uczestnikom ruchu drogowego.

Nasz hospicyjny zespół, poza swoimi codziennymi zadaniami, spędza czas głównie za kierownicą. Nasi lekarze, pielęgniarki i psycholodzy pokonują wiele kilometrów, aby dotrzeć do naszych pacjentów z całego województwa. Możecie łatwo rozpoznać nasze auta dzięki kolorowym naklejkom z podobiznami naszych podopiecznych.

Dziękujemy wszystkim pracownikom “Formuły Dobra”, którzy są kierowcami, za wsparcie i czas spędzony w trasie dla dobra naszych podopiecznych.
Składamy również serdeczne życzenia imieninowe naszemu prezesowi – Krzysztofowi Szmydowi, który bezpiecznie prowadzi “Formułę Dobra”.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

5 sposobów na aktywny wypoczynek

5 sposobów na aktywny wypoczynek

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie korzyści wynikają z aktywnego spędzania wolnego czasu? Może taki rodzaj wypoczynku kojarzy Ci się z obowiązkowymi treningami? Nic bardziej mylnego.

czytaj dalej
Na upalne dni

Na upalne dni

W te wakacje mieliśmy już okazję doświadczyć wielu upalnych dni. O ile letni czas jest tym, na co niecierpliwie i z radością czekamy każdego roku, o tyle zbyt wysokie temperatury mogą być dla nas uciążliwe. Co zrobić żeby było nam lepiej? Jak przetrwać upały?

czytaj dalej
Pięć sposobów na relaks

Pięć sposobów na relaks

Zaczęły się wakacje, czas beztroskiego czytania książek w hamaku, wielogodzinnej zabawy na dworze i kopania na plaży tunelu, który ma nas zaprowadzić prosto do Chin. Odłożyliśmy na bok ciężkie książki, zapisane zeszyty i wypchane przyborami piórniki. Wreszcie możemy...

czytaj dalej
Gdy nadejdą wakacje…

Gdy nadejdą wakacje…

Nareszcie nadszedł upragniony, wakacyjny czas. Słońce przyjemnie grzeje, przyroda w pełnym rozkwicie zachęca do wyjścia z domu, a słodkie owoce i pyszne lody to obecnie najlepsza opcja na drugie śniadanie. I kiedy świat pogrąża się w błogim relaksie… Nasze Hospicjum nie zwalnia tempa.

czytaj dalej