Strona główna » Blog » Czerwcowe Linki Formuły Dobra

Czerwcowe Linki Formuły Dobra

29 czerwca 2018

Czerwiec to miesiąc wyjątkowy pod wieloma względami. Cieszymy się najdłuższym dniem w roku i początkiem lata. 21 czerwca to Dzień Muzyki, w którym spontaniczne występy w plenerze przypominają ideę, że muzyka łączy ludzi. Z kolei 23 czerwca świętujemy Dzień Taty. Niezależnie od dat i świąt, przez cały miesiąc cieszymy się słońcem, sezonowymi warzywami, owocami i łąkowymi zapachami. No i oczywiście nie tracimy okazji do zrobienia czegoś dobrego. To wszystko znajdziecie w naszych czerwcowych linkach. Zapraszamy!

  • Muzyka łączy ludzi Strona dla miłośników muzyki spoza oficjalnych list przebojów. Ponad 100 dziennikarzy muzycznych z całego świata śledzi na bieżąco najnowsze płyty w ich krajach. Dzięki tej stronie poznacie dźwiękowe nowinki z Tajwanu, Rumunii czy Islandii. Tych utworów nie usłyszycie w lokalnym radiu.
  • Blog Ojciec  To blog o wychowaniu pisany przez ojca trójki dzieci. Traktuje o sprawach lekkich ale i bardzo poważnych. Jeśli jesteś ojcem i dręczą Cię rodzicielskie dylematy, może tutaj znajdziesz inspirację?
  • Napoje na letnie upały Trochę mięty, kawałek arbuza, kilka truskawek, malin czy borówek  – oto proste sposoby na letnie upały.  Do tego dobra książka do ręki i plan na urlopowe leniuchowanie gotowy.
  • FaniMani.pl To strona, dzięki której pomaganie staje się bajecznie proste. Robisz zakupy w ponad 1000 sklepach online, płacisz tyle co zwykle, a z twojego koszyka spływa darowizna dla naszych podopiecznych. Wystarczy zainstalować rozszerzenie do przeglądarki, które przypomina o przekazaniu darowizny podczas zakupów. Prawda, że proste?

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

2 października – Dzień Uśmiechu

2 października – Dzień Uśmiechu

2 października obchodzimy Światowy Dzień Uśmiechu. Tego dnia warto zastanowić się, ile dobra możemy dać, tylko się uśmiechając. Nasz jeden mały gest jest w stanie poprawić komuś humor, dodać otuchy i zasiać w czyimś sercu nadzieję na lepsze jutro.

czytaj dalej
Dobrze mieć przyjaciół

Dobrze mieć przyjaciół

9 czerwca obchodzimy Dzień Przyjaciela. Podziękujmy naszym przyjaciołom za to, że ubogacają nasze życie, dzielnie przy nas trwają i dzięki nim możemy stawiać czoła nawet największym przeciwnościom losu.

czytaj dalej
Zarażać uśmiechem

Zarażać uśmiechem

Niemoc i bezradność budzą frustrację. Skoro w obecnej sytuacji nasze możliwości są tak bardzo ograniczone, dlaczego nie mielibyśmy spróbować szerzyć dobra?

czytaj dalej