Strona główna » Blog » Czerwcowe Linki Formuły Dobra

Czerwcowe Linki Formuły Dobra

29 czerwca 2018

Czerwiec to miesiąc wyjątkowy pod wieloma względami. Cieszymy się najdłuższym dniem w roku i początkiem lata. 21 czerwca to Dzień Muzyki, w którym spontaniczne występy w plenerze przypominają ideę, że muzyka łączy ludzi. Z kolei 23 czerwca świętujemy Dzień Taty. Niezależnie od dat i świąt, przez cały miesiąc cieszymy się słońcem, sezonowymi warzywami, owocami i łąkowymi zapachami. No i oczywiście nie tracimy okazji do zrobienia czegoś dobrego. To wszystko znajdziecie w naszych czerwcowych linkach. Zapraszamy!

  • Muzyka łączy ludzi Strona dla miłośników muzyki spoza oficjalnych list przebojów. Ponad 100 dziennikarzy muzycznych z całego świata śledzi na bieżąco najnowsze płyty w ich krajach. Dzięki tej stronie poznacie dźwiękowe nowinki z Tajwanu, Rumunii czy Islandii. Tych utworów nie usłyszycie w lokalnym radiu.
  • Blog Ojciec  To blog o wychowaniu pisany przez ojca trójki dzieci. Traktuje o sprawach lekkich ale i bardzo poważnych. Jeśli jesteś ojcem i dręczą Cię rodzicielskie dylematy, może tutaj znajdziesz inspirację?
  • Napoje na letnie upały Trochę mięty, kawałek arbuza, kilka truskawek, malin czy borówek  – oto proste sposoby na letnie upały.  Do tego dobra książka do ręki i plan na urlopowe leniuchowanie gotowy.
  • FaniMani.pl To strona, dzięki której pomaganie staje się bajecznie proste. Robisz zakupy w ponad 1000 sklepach online, płacisz tyle co zwykle, a z twojego koszyka spływa darowizna dla naszych podopiecznych. Wystarczy zainstalować rozszerzenie do przeglądarki, które przypomina o przekazaniu darowizny podczas zakupów. Prawda, że proste?

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

„Formuły Dobra” – wywiad cz. 2

„Formuły Dobra” – wywiad cz. 2

Zapraszamy do przeczytania kolejnej części wywiadu „Formuły Dobra” Pielęgniarka Ilonka (I): A jak Daniel zareagował na chorobę? Czy mu pani nie powiedziała? Nie, pani mu nie powiedziała na początku... Pielęgniarz Paweł (P): Ja go chyba zabierałem z doktorem, już nie...

czytaj dalej
„Formuły Dobra” – wywiad

„Formuły Dobra” – wywiad

Opieka nad dzieckiem z poważną i nieuleczalną chorobą jest trudne. Na szczęście istnieją takie miejsca jak domowe hospicja dla dzieci. Dzięki temu rodziny otrzymują potrzebne wsparcie. Poznajcie historię Daniela, który zmagał się z chorobą nowotworową. Zapisaliśmy...

czytaj dalej
Dzień Głośnego Czytania

Dzień Głośnego Czytania

Dziś obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, który został ogłoszony przez Polską Izbę Książki w 2001 roku.  W tym dniu chcemy przypomnieć, jak ważne dla rozwoju dziecka jest czytanie mu na głos. Już od najmłodszych lat dziecko, słuchając czytanej przez...

czytaj dalej
5 sposobów na aktywny wypoczynek

5 sposobów na aktywny wypoczynek

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie korzyści wynikają z aktywnego spędzania wolnego czasu? Może taki rodzaj wypoczynku kojarzy Ci się z obowiązkowymi treningami? Nic bardziej mylnego.

czytaj dalej