Strona główna » Blog » Czerwcowe Linki Formuły Dobra

Czerwcowe Linki Formuły Dobra

29 czerwca 2018

Czerwiec to miesiąc wyjątkowy pod wieloma względami. Cieszymy się najdłuższym dniem w roku i początkiem lata. 21 czerwca to Dzień Muzyki, w którym spontaniczne występy w plenerze przypominają ideę, że muzyka łączy ludzi. Z kolei 23 czerwca świętujemy Dzień Taty. Niezależnie od dat i świąt, przez cały miesiąc cieszymy się słońcem, sezonowymi warzywami, owocami i łąkowymi zapachami. No i oczywiście nie tracimy okazji do zrobienia czegoś dobrego. To wszystko znajdziecie w naszych czerwcowych linkach. Zapraszamy!

  • Muzyka łączy ludzi Strona dla miłośników muzyki spoza oficjalnych list przebojów. Ponad 100 dziennikarzy muzycznych z całego świata śledzi na bieżąco najnowsze płyty w ich krajach. Dzięki tej stronie poznacie dźwiękowe nowinki z Tajwanu, Rumunii czy Islandii. Tych utworów nie usłyszycie w lokalnym radiu.
  • Blog Ojciec  To blog o wychowaniu pisany przez ojca trójki dzieci. Traktuje o sprawach lekkich ale i bardzo poważnych. Jeśli jesteś ojcem i dręczą Cię rodzicielskie dylematy, może tutaj znajdziesz inspirację?
  • Napoje na letnie upały Trochę mięty, kawałek arbuza, kilka truskawek, malin czy borówek  – oto proste sposoby na letnie upały.  Do tego dobra książka do ręki i plan na urlopowe leniuchowanie gotowy.
  • FaniMani.pl To strona, dzięki której pomaganie staje się bajecznie proste. Robisz zakupy w ponad 1000 sklepach online, płacisz tyle co zwykle, a z twojego koszyka spływa darowizna dla naszych podopiecznych. Wystarczy zainstalować rozszerzenie do przeglądarki, które przypomina o przekazaniu darowizny podczas zakupów. Prawda, że proste?

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

Dzień Dobrych Uczynków

Dzień Dobrych Uczynków

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień – Dzień Dobrych Uczynków. Chcę z całego serca podkreślić, jak ważna jest moc dobra, która tkwi w każdym z nas. Nazwa "Formuła Dobra" mówi sama za siebie, prawda? To niepowtarzalna okazja, aby celebrować i podziwiać tę potężną siłę. Czasami...

czytaj dalej
Dzień opiekuna medycznego i rodziny

Dzień opiekuna medycznego i rodziny

Dziś, 14 maja, świętujemy Dzień Opiekuna Medycznego. To dzień, który warto uczcić, bo to właśnie oni są niezastąpieni w opiece nad naszymi bliskimi, zwłaszcza gdy mamy jakieś problemy zdrowotne. Ale pozwól, że dzisiaj spojrzymy na tę rolę z nieco szerszej perspektywy....

czytaj dalej
Gdzie szukać pomocy? – rola specjalistów

Gdzie szukać pomocy? – rola specjalistów

Do kogo zwrócić się o pomoc? W naszym życiu zdarzają się różnego rodzaju kryzysy emocjonalne, zarówno te większe, jak i mniejsze. Często pojawiają się one niespodziewanie, niejednokrotnie pozbawiając nas konkretnych powodów. Istnieje wiele życiowych sytuacji, które...

czytaj dalej
Niezwykła moc obecności

Niezwykła moc obecności

Kiedy spotyka nas jakieś nieszczęście, mierzymy się z trudną sytuacją lub kiedy cierpi ktoś, kogo kochamy, jest nam bardzo ciężko. Ten ciężar wydaje się być czasem nie do uniesienia… Na szczęście nie musimy nieść go sami. Opieka nad dzieckiem z poważną i nieuleczalną...

czytaj dalej