Strona główna » Blog » Bajka o kolorowej dziewczynce i szaroburym chłopczyku

Bajka o kolorowej dziewczynce i szaroburym chłopczyku

31 maja 2020

Dzień dziecka w Formule Dobra to najważniejsze święto w roku, radosne i kolorowe, do jego przygotowania zabieramy się kilka miesięcy wcześniej, wymieniając pomysłami na zabawy, dekoracje, przygotowując upominki, pracując w pocie czoła z ekipą wolontariuszy.

W tym roku wspominamy zeszłoroczne spotkanie, niestety, z racji pandemii nie możemy się spotkać, ale też mamy dla Was małą niespodziankę – zapraszamy do wysłuchania nagranej specjalnie dla nas bajki – razem z Animatorką Nastazją (możecie ją pamiętać z naszych imprez Mikołajkowych i na Dzień Dziecka, można znaleźć ją też na Facebooku tutaj: https://www.facebook.com/animatorka.nastazja/).

Zatem, posłuchajcie: dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami…

Bawcie się dobrze!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

2 października – Dzień Uśmiechu

2 października – Dzień Uśmiechu

2 października obchodzimy Światowy Dzień Uśmiechu. Tego dnia warto zastanowić się, ile dobra możemy dać, tylko się uśmiechając. Nasz jeden mały gest jest w stanie poprawić komuś humor, dodać otuchy i zasiać w czyimś sercu nadzieję na lepsze jutro.

czytaj dalej
Dobrze mieć przyjaciół

Dobrze mieć przyjaciół

9 czerwca obchodzimy Dzień Przyjaciela. Podziękujmy naszym przyjaciołom za to, że ubogacają nasze życie, dzielnie przy nas trwają i dzięki nim możemy stawiać czoła nawet największym przeciwnościom losu.

czytaj dalej
Zarażać uśmiechem

Zarażać uśmiechem

Niemoc i bezradność budzą frustrację. Skoro w obecnej sytuacji nasze możliwości są tak bardzo ograniczone, dlaczego nie mielibyśmy spróbować szerzyć dobra?

czytaj dalej
Dobrym być

Dobrym być

Ile mamy w sobie talentów, piękna, którym moglibyśmy obdarowywać świat. Nie robimy tego, albo robimy w ograniczonym stopniu. Dlaczego?

czytaj dalej