Strona główna » Blog » 26 maja spełniamy marzenia Mam naszych Podopiecznych!

26 maja spełniamy marzenia Mam naszych Podopiecznych!

16 maja 2018

Pod płaszczem codziennego ciężaru opieki nad nieuleczalnie chorymi dziećmi są nadal kobietami, marzącymi o pięknej fryzurze, chwili masażu, nowym makijażu, zwiewnej, letniej sukience, godzinie z dobrą muzyką lub sztuką, pięknym uśmiechu prosto od profesjonalnego stomatologa. Zwykłe, małe, kobiece marzenia… tak trudne do spełnienia, gdy każda chwila i każda złotówka dedykowana jest chorej istotce zajmującej w sercu Mamy pierwsze miejsce.

Zostań ich Bohaterem!

Czujesz już w sobie moc spełniania marzeń? Zostań więc Bohaterem Wyprawy Marzeń. Spełnij marzenie 26 Mam naszych Małych Podopiecznych. To takie proste! Skorzystaj z formularza płatności PayU i wpłać dowolną kwotę, którą przeznaczymy na prezent dla Mam naszych podopiecznych!

O czym marzą nasze Mamy?

Do naszej akcji zgłosiło się 26 Mam z 12 miast naszego regionu. Każdą z nich zapytaliśmy o to, jakie marzenie możemy spełnić z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Oto co nam odpowiedziały:

  • 4 Mamy chciałyby pójść do fryzjera.
  • 11 Mam chciałoby wybrać się na masaż.
  • 1 Mama potrzebuje suszarki do włosów.
  • 5 Mam chciałoby wybrać się do kosmetyczki.
  • 1 Mama marzy o pięknej sukience na lato.
  • 1 Mama chciałaby wybrać się do kina.
  • 1 Mama chciałaby pójść na koncert.
  • 1 Mama chciałaby spędzić wybrany dzień na basenie.
  • 1 Mama marzy o nowym, pięknym uśmiechu.

Aby spełnić marzenia naszych Mam, potrzebujemy uzbierać sumę 3500PLN. Możemy też skorzystać z ofert firm świadczących usługi lub posiadających produkty będące obiektem marzeń naszych Mam. Certyfikaty Dobra dla firm czekają.  Bardzo chcemy, tego wyjątkowego majowego dnia, wywołać 26 wielkich, serdecznych, szerokich, prosto z serca płynących uśmiechów, na twarzach naszych wspaniałych Mam. To będzie symboliczne podziękowanie dla wszystkich MAM, opiekujących się nieuleczalnie chorymi dziećmi na całym świecie! Pomożecie nam spełnić ich marzenia?

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za realizację marzeń Mam: Agnieszka Smakulska, Pełnomocnik Zarządu ds. komunikacji społecznej, Tel.: +48 509 417 425; E-mail:

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

Dzień Dobrych Uczynków

Dzień Dobrych Uczynków

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień – Dzień Dobrych Uczynków. Chcę z całego serca podkreślić, jak ważna jest moc dobra, która tkwi w każdym z nas. Nazwa "Formuła Dobra" mówi sama za siebie, prawda? To niepowtarzalna okazja, aby celebrować i podziwiać tę potężną siłę. Czasami...

czytaj dalej
Dzień opiekuna medycznego i rodziny

Dzień opiekuna medycznego i rodziny

Dziś, 14 maja, świętujemy Dzień Opiekuna Medycznego. To dzień, który warto uczcić, bo to właśnie oni są niezastąpieni w opiece nad naszymi bliskimi, zwłaszcza gdy mamy jakieś problemy zdrowotne. Ale pozwól, że dzisiaj spojrzymy na tę rolę z nieco szerszej perspektywy....

czytaj dalej
Gdzie szukać pomocy? – rola specjalistów

Gdzie szukać pomocy? – rola specjalistów

Do kogo zwrócić się o pomoc? W naszym życiu zdarzają się różnego rodzaju kryzysy emocjonalne, zarówno te większe, jak i mniejsze. Często pojawiają się one niespodziewanie, niejednokrotnie pozbawiając nas konkretnych powodów. Istnieje wiele życiowych sytuacji, które...

czytaj dalej
Niezwykła moc obecności

Niezwykła moc obecności

Kiedy spotyka nas jakieś nieszczęście, mierzymy się z trudną sytuacją lub kiedy cierpi ktoś, kogo kochamy, jest nam bardzo ciężko. Ten ciężar wydaje się być czasem nie do uniesienia… Na szczęście nie musimy nieść go sami. Opieka nad dzieckiem z poważną i nieuleczalną...

czytaj dalej