Strona główna » Blog » 26 maja spełniamy marzenia Mam naszych Podopiecznych!

26 maja spełniamy marzenia Mam naszych Podopiecznych!

16 maja 2018

Pod płaszczem codziennego ciężaru opieki nad nieuleczalnie chorymi dziećmi są nadal kobietami, marzącymi o pięknej fryzurze, chwili masażu, nowym makijażu, zwiewnej, letniej sukience, godzinie z dobrą muzyką lub sztuką, pięknym uśmiechu prosto od profesjonalnego stomatologa. Zwykłe, małe, kobiece marzenia… tak trudne do spełnienia, gdy każda chwila i każda złotówka dedykowana jest chorej istotce zajmującej w sercu Mamy pierwsze miejsce.

Zostań ich Bohaterem!

Czujesz już w sobie moc spełniania marzeń? Zostań więc Bohaterem Wyprawy Marzeń. Spełnij marzenie 26 Mam naszych Małych Podopiecznych. To takie proste! Skorzystaj z formularza płatności PayU i wpłać dowolną kwotę, którą przeznaczymy na prezent dla Mam naszych podopiecznych!

O czym marzą nasze Mamy?

Do naszej akcji zgłosiło się 26 Mam z 12 miast naszego regionu. Każdą z nich zapytaliśmy o to, jakie marzenie możemy spełnić z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Oto co nam odpowiedziały:

  • 4 Mamy chciałyby pójść do fryzjera.
  • 11 Mam chciałoby wybrać się na masaż.
  • 1 Mama potrzebuje suszarki do włosów.
  • 5 Mam chciałoby wybrać się do kosmetyczki.
  • 1 Mama marzy o pięknej sukience na lato.
  • 1 Mama chciałaby wybrać się do kina.
  • 1 Mama chciałaby pójść na koncert.
  • 1 Mama chciałaby spędzić wybrany dzień na basenie.
  • 1 Mama marzy o nowym, pięknym uśmiechu.

Aby spełnić marzenia naszych Mam, potrzebujemy uzbierać sumę 3500PLN. Możemy też skorzystać z ofert firm świadczących usługi lub posiadających produkty będące obiektem marzeń naszych Mam. Certyfikaty Dobra dla firm czekają.  Bardzo chcemy, tego wyjątkowego majowego dnia, wywołać 26 wielkich, serdecznych, szerokich, prosto z serca płynących uśmiechów, na twarzach naszych wspaniałych Mam. To będzie symboliczne podziękowanie dla wszystkich MAM, opiekujących się nieuleczalnie chorymi dziećmi na całym świecie! Pomożecie nam spełnić ich marzenia?

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za realizację marzeń Mam: Agnieszka Smakulska, Pełnomocnik Zarządu ds. komunikacji społecznej, Tel.: +48 509 417 425; E-mail:

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

2 października – Dzień Uśmiechu

2 października – Dzień Uśmiechu

2 października obchodzimy Światowy Dzień Uśmiechu. Tego dnia warto zastanowić się, ile dobra możemy dać, tylko się uśmiechając. Nasz jeden mały gest jest w stanie poprawić komuś humor, dodać otuchy i zasiać w czyimś sercu nadzieję na lepsze jutro.

czytaj dalej
Dobrze mieć przyjaciół

Dobrze mieć przyjaciół

9 czerwca obchodzimy Dzień Przyjaciela. Podziękujmy naszym przyjaciołom za to, że ubogacają nasze życie, dzielnie przy nas trwają i dzięki nim możemy stawiać czoła nawet największym przeciwnościom losu.

czytaj dalej
Zarażać uśmiechem

Zarażać uśmiechem

Niemoc i bezradność budzą frustrację. Skoro w obecnej sytuacji nasze możliwości są tak bardzo ograniczone, dlaczego nie mielibyśmy spróbować szerzyć dobra?

czytaj dalej