Strona główna » Blog » 26 maja spełniamy marzenia Mam naszych Podopiecznych!

26 maja spełniamy marzenia Mam naszych Podopiecznych!

16 maja 2018

Pod płaszczem codziennego ciężaru opieki nad nieuleczalnie chorymi dziećmi są nadal kobietami, marzącymi o pięknej fryzurze, chwili masażu, nowym makijażu, zwiewnej, letniej sukience, godzinie z dobrą muzyką lub sztuką, pięknym uśmiechu prosto od profesjonalnego stomatologa. Zwykłe, małe, kobiece marzenia… tak trudne do spełnienia, gdy każda chwila i każda złotówka dedykowana jest chorej istotce zajmującej w sercu Mamy pierwsze miejsce.

Zostań ich Bohaterem!

Czujesz już w sobie moc spełniania marzeń? Zostań więc Bohaterem Wyprawy Marzeń. Spełnij marzenie 26 Mam naszych Małych Podopiecznych. To takie proste! Skorzystaj z formularza płatności PayU i wpłać dowolną kwotę, którą przeznaczymy na prezent dla Mam naszych podopiecznych!

O czym marzą nasze Mamy?

Do naszej akcji zgłosiło się 26 Mam z 12 miast naszego regionu. Każdą z nich zapytaliśmy o to, jakie marzenie możemy spełnić z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Oto co nam odpowiedziały:

  • 4 Mamy chciałyby pójść do fryzjera.
  • 11 Mam chciałoby wybrać się na masaż.
  • 1 Mama potrzebuje suszarki do włosów.
  • 5 Mam chciałoby wybrać się do kosmetyczki.
  • 1 Mama marzy o pięknej sukience na lato.
  • 1 Mama chciałaby wybrać się do kina.
  • 1 Mama chciałaby pójść na koncert.
  • 1 Mama chciałaby spędzić wybrany dzień na basenie.
  • 1 Mama marzy o nowym, pięknym uśmiechu.

Aby spełnić marzenia naszych Mam, potrzebujemy uzbierać sumę 3500PLN. Możemy też skorzystać z ofert firm świadczących usługi lub posiadających produkty będące obiektem marzeń naszych Mam. Certyfikaty Dobra dla firm czekają.  Bardzo chcemy, tego wyjątkowego majowego dnia, wywołać 26 wielkich, serdecznych, szerokich, prosto z serca płynących uśmiechów, na twarzach naszych wspaniałych Mam. To będzie symboliczne podziękowanie dla wszystkich MAM, opiekujących się nieuleczalnie chorymi dziećmi na całym świecie! Pomożecie nam spełnić ich marzenia?

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za realizację marzeń Mam: Agnieszka Smakulska, Pełnomocnik Zarządu ds. komunikacji społecznej, Tel.: +48 509 417 425; E-mail:

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

„Formuły Dobra” – wywiad cz. 2

„Formuły Dobra” – wywiad cz. 2

Zapraszamy do przeczytania kolejnej części wywiadu „Formuły Dobra” Pielęgniarka Ilonka (I): A jak Daniel zareagował na chorobę? Czy mu pani nie powiedziała? Nie, pani mu nie powiedziała na początku... Pielęgniarz Paweł (P): Ja go chyba zabierałem z doktorem, już nie...

czytaj dalej
„Formuły Dobra” – wywiad

„Formuły Dobra” – wywiad

Opieka nad dzieckiem z poważną i nieuleczalną chorobą jest trudne. Na szczęście istnieją takie miejsca jak domowe hospicja dla dzieci. Dzięki temu rodziny otrzymują potrzebne wsparcie. Poznajcie historię Daniela, który zmagał się z chorobą nowotworową. Zapisaliśmy...

czytaj dalej
Dzień Głośnego Czytania

Dzień Głośnego Czytania

Dziś obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, który został ogłoszony przez Polską Izbę Książki w 2001 roku.  W tym dniu chcemy przypomnieć, jak ważne dla rozwoju dziecka jest czytanie mu na głos. Już od najmłodszych lat dziecko, słuchając czytanej przez...

czytaj dalej
5 sposobów na aktywny wypoczynek

5 sposobów na aktywny wypoczynek

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie korzyści wynikają z aktywnego spędzania wolnego czasu? Może taki rodzaj wypoczynku kojarzy Ci się z obowiązkowymi treningami? Nic bardziej mylnego.

czytaj dalej