Strona główna » Blog » Marcowe Linki Formuły Dobra

Marcowe Linki Formuły Dobra

30 marca 2018

Kochani przedstawiamy Wam nowy cykl, który będzie pojawiał się na naszym blogu, każdego miesiąca. Formuła Dobra towarzyszy Ci każdego dnia – na przystanku, w pracy, na zakupach czy podczas spotkań z bliskimi. Występuje w każdej dziedzinie Twojego życia, jako Dobra książka, film czy gest. Jej zadaniem jest wywoływanie radości, którą możesz podzielić się z bliską Ci osobą. Jednak, żeby Formuła Dobra działała prawidłowo, trzeba zacząć od małych rzeczy dla Siebie. Tak, żeby podejmowane działania motywowały i pobudzały do czynienia Dobra. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie inspiracje miesiąca:

  • Pozytywny filmik – mężczyzna zarażający śmiechem na przystanku Gwarantujemy dużą dawkę śmiechu po obejrzeniu tego filmiku. Ciekawe czy zdarzyło Ci się zarazić kogoś śmiechem, czekając na przystanku tramwajowym a może byłeś świadkiem takiego wydarzenia?
  • Przepis na Croissanty Idealne Kto z Was uwielbia celebrować poranki, dobrym śniadaniem? Teraz możecie poeksperymentować z kuchnią francuską i idealnymi wypiekami. Rogaliki w towarzystwie konfitury truskawkowej i czekolady, smakują wyśmienicie.
  • Bullet Journal Jeżeli brakuje Ci motywacji, nie wiesz od czego zacząć swoją przygodę – Kasia jest ekspertem w dziedzinie planowania i organizowania zadań. Dzięki jej poradom, wprowadzisz w swoje życie nowe nawyki, które pomogą Ci zarządzać czasem.
  • Motywujący cytat Darmowy generator motywujących cytatów, na każdy dzień.
  • Generator Dobrych Uczynków To wyzwanie, które czeka na Ciebie, na naszym facebook’u. Wystarczy, że w dowolnym momencie, zatrzymasz Gif i wylosujesz dla Siebie zadanie. Zaproś do zabawy swoich najbliższych.
  • Genialny i całkowicie darmowy kurs twórców Pixar Wyjaśnia rolę tak niepozornych rzeczy jak kreska, kolor, kształt czy przestrzeń w opowiadaniu historii w filmach animowanych. Polecamy dla tych małych i dużych fanów bajek.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

„Formuły Dobra” – wywiad cz. 2

„Formuły Dobra” – wywiad cz. 2

Zapraszamy do przeczytania kolejnej części wywiadu „Formuły Dobra” Pielęgniarka Ilonka (I): A jak Daniel zareagował na chorobę? Czy mu pani nie powiedziała? Nie, pani mu nie powiedziała na początku... Pielęgniarz Paweł (P): Ja go chyba zabierałem z doktorem, już nie...

czytaj dalej
„Formuły Dobra” – wywiad

„Formuły Dobra” – wywiad

Opieka nad dzieckiem z poważną i nieuleczalną chorobą jest trudne. Na szczęście istnieją takie miejsca jak domowe hospicja dla dzieci. Dzięki temu rodziny otrzymują potrzebne wsparcie. Poznajcie historię Daniela, który zmagał się z chorobą nowotworową. Zapisaliśmy...

czytaj dalej
Dzień Głośnego Czytania

Dzień Głośnego Czytania

Dziś obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, który został ogłoszony przez Polską Izbę Książki w 2001 roku.  W tym dniu chcemy przypomnieć, jak ważne dla rozwoju dziecka jest czytanie mu na głos. Już od najmłodszych lat dziecko, słuchając czytanej przez...

czytaj dalej
5 sposobów na aktywny wypoczynek

5 sposobów na aktywny wypoczynek

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie korzyści wynikają z aktywnego spędzania wolnego czasu? Może taki rodzaj wypoczynku kojarzy Ci się z obowiązkowymi treningami? Nic bardziej mylnego.

czytaj dalej