Strona główna » Blog » Marcowe Linki Formuły Dobra

Marcowe Linki Formuły Dobra

30 marca 2018

Kochani przedstawiamy Wam nowy cykl, który będzie pojawiał się na naszym blogu, każdego miesiąca. Formuła Dobra towarzyszy Ci każdego dnia – na przystanku, w pracy, na zakupach czy podczas spotkań z bliskimi. Występuje w każdej dziedzinie Twojego życia, jako Dobra książka, film czy gest. Jej zadaniem jest wywoływanie radości, którą możesz podzielić się z bliską Ci osobą. Jednak, żeby Formuła Dobra działała prawidłowo, trzeba zacząć od małych rzeczy dla Siebie. Tak, żeby podejmowane działania motywowały i pobudzały do czynienia Dobra. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie inspiracje miesiąca:

  • Pozytywny filmik – mężczyzna zarażający śmiechem na przystanku Gwarantujemy dużą dawkę śmiechu po obejrzeniu tego filmiku. Ciekawe czy zdarzyło Ci się zarazić kogoś śmiechem, czekając na przystanku tramwajowym a może byłeś świadkiem takiego wydarzenia?
  • Przepis na Croissanty Idealne Kto z Was uwielbia celebrować poranki, dobrym śniadaniem? Teraz możecie poeksperymentować z kuchnią francuską i idealnymi wypiekami. Rogaliki w towarzystwie konfitury truskawkowej i czekolady, smakują wyśmienicie.
  • Bullet Journal Jeżeli brakuje Ci motywacji, nie wiesz od czego zacząć swoją przygodę – Kasia jest ekspertem w dziedzinie planowania i organizowania zadań. Dzięki jej poradom, wprowadzisz w swoje życie nowe nawyki, które pomogą Ci zarządzać czasem.
  • Motywujący cytat Darmowy generator motywujących cytatów, na każdy dzień.
  • Generator Dobrych Uczynków To wyzwanie, które czeka na Ciebie, na naszym facebook’u. Wystarczy, że w dowolnym momencie, zatrzymasz Gif i wylosujesz dla Siebie zadanie. Zaproś do zabawy swoich najbliższych.
  • Genialny i całkowicie darmowy kurs twórców Pixar Wyjaśnia rolę tak niepozornych rzeczy jak kreska, kolor, kształt czy przestrzeń w opowiadaniu historii w filmach animowanych. Polecamy dla tych małych i dużych fanów bajek.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

2 października – Dzień Uśmiechu

2 października – Dzień Uśmiechu

2 października obchodzimy Światowy Dzień Uśmiechu. Tego dnia warto zastanowić się, ile dobra możemy dać, tylko się uśmiechając. Nasz jeden mały gest jest w stanie poprawić komuś humor, dodać otuchy i zasiać w czyimś sercu nadzieję na lepsze jutro.

czytaj dalej
Dobrze mieć przyjaciół

Dobrze mieć przyjaciół

9 czerwca obchodzimy Dzień Przyjaciela. Podziękujmy naszym przyjaciołom za to, że ubogacają nasze życie, dzielnie przy nas trwają i dzięki nim możemy stawiać czoła nawet największym przeciwnościom losu.

czytaj dalej
Zarażać uśmiechem

Zarażać uśmiechem

Niemoc i bezradność budzą frustrację. Skoro w obecnej sytuacji nasze możliwości są tak bardzo ograniczone, dlaczego nie mielibyśmy spróbować szerzyć dobra?

czytaj dalej