Strona główna » Blog » Kwietniowe Linki Formuły Dobra

Kwietniowe Linki Formuły Dobra

27 kwietnia 2018

Wiedzieliśmy, że kwietniowa edycja linków będzie pełna słońca, wiosny i nowej energii. Poprzednie miesiące były bardzo intensywne, od lutego organizowaliśmy Wyprawę po 1% Dobra, odwiedzając największe miasta na terenie Dolnego Śląska z kampanią edukacyjną, dla ich mieszkańców. Dzisiaj możemy podsumować Konwój Dobra, świętując. Słońce za oknem dodaje energii do działania, dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka nowych inspiracji, od skutecznego planowania i realizowania celów, znalezienia motywacji na dobry tydzień do zmiany wystroju wnętrz.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

2 października – Dzień Uśmiechu

2 października – Dzień Uśmiechu

2 października obchodzimy Światowy Dzień Uśmiechu. Tego dnia warto zastanowić się, ile dobra możemy dać, tylko się uśmiechając. Nasz jeden mały gest jest w stanie poprawić komuś humor, dodać otuchy i zasiać w czyimś sercu nadzieję na lepsze jutro.

czytaj dalej
Dobrze mieć przyjaciół

Dobrze mieć przyjaciół

9 czerwca obchodzimy Dzień Przyjaciela. Podziękujmy naszym przyjaciołom za to, że ubogacają nasze życie, dzielnie przy nas trwają i dzięki nim możemy stawiać czoła nawet największym przeciwnościom losu.

czytaj dalej
Zarażać uśmiechem

Zarażać uśmiechem

Niemoc i bezradność budzą frustrację. Skoro w obecnej sytuacji nasze możliwości są tak bardzo ograniczone, dlaczego nie mielibyśmy spróbować szerzyć dobra?

czytaj dalej