Strona główna » Blog » Kwietniowe Linki Formuły Dobra

Kwietniowe Linki Formuły Dobra

27 kwietnia 2018

Wiedzieliśmy, że kwietniowa edycja linków będzie pełna słońca, wiosny i nowej energii. Poprzednie miesiące były bardzo intensywne, od lutego organizowaliśmy Wyprawę po 1% Dobra, odwiedzając największe miasta na terenie Dolnego Śląska z kampanią edukacyjną, dla ich mieszkańców. Dzisiaj możemy podsumować Konwój Dobra, świętując. Słońce za oknem dodaje energii do działania, dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka nowych inspiracji, od skutecznego planowania i realizowania celów, znalezienia motywacji na dobry tydzień do zmiany wystroju wnętrz.

  • Konwój Dobra Tutaj możesz zobaczyć relację z poszczególnych odwiedzin miast na Dolnym Śląsku.
  • Domowe sposoby na ozdobne ramki w domu Tanie i niecodzienne pomysły na stworzenie galerii ściennej w domu.
  • Jak realizować cele? Wywiady z kobietami, które opanowały tą sztukę do perfekcji. Możesz dowiedzieć się jak podchodzą do planowania i realizowania celów.
  • Antyczne Budowle po rekonstrukcji Sprawdź jak słynne budowle wyglądały w dawnych czasach a jak dzisiaj. Dowiesz się tego dzięki sprytnym gifom od viewfinder.
  • Generator na Dobry Tydzień Jeżeli szukasz motywacji na nowy tydzień, ten generator jest właśnie dla Ciebie.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

„Formuły Dobra” – wywiad cz. 2

„Formuły Dobra” – wywiad cz. 2

Zapraszamy do przeczytania kolejnej części wywiadu „Formuły Dobra” Pielęgniarka Ilonka (I): A jak Daniel zareagował na chorobę? Czy mu pani nie powiedziała? Nie, pani mu nie powiedziała na początku... Pielęgniarz Paweł (P): Ja go chyba zabierałem z doktorem, już nie...

czytaj dalej
„Formuły Dobra” – wywiad

„Formuły Dobra” – wywiad

Opieka nad dzieckiem z poważną i nieuleczalną chorobą jest trudne. Na szczęście istnieją takie miejsca jak domowe hospicja dla dzieci. Dzięki temu rodziny otrzymują potrzebne wsparcie. Poznajcie historię Daniela, który zmagał się z chorobą nowotworową. Zapisaliśmy...

czytaj dalej
Dzień Głośnego Czytania

Dzień Głośnego Czytania

Dziś obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, który został ogłoszony przez Polską Izbę Książki w 2001 roku.  W tym dniu chcemy przypomnieć, jak ważne dla rozwoju dziecka jest czytanie mu na głos. Już od najmłodszych lat dziecko, słuchając czytanej przez...

czytaj dalej
5 sposobów na aktywny wypoczynek

5 sposobów na aktywny wypoczynek

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie korzyści wynikają z aktywnego spędzania wolnego czasu? Może taki rodzaj wypoczynku kojarzy Ci się z obowiązkowymi treningami? Nic bardziej mylnego.

czytaj dalej