Strona główna » Blog » 2 października – Dzień Uśmiechu

2 października – Dzień Uśmiechu

2 października 2020

Uśmiechnij się 🙂

Ile kosztuje jeden uśmiech? Czasem rzucamy go w pośpiechu znajomej osobie, czasem witamy nim kogoś ukochanego, a niekiedy dzielimy się nim z kimś całkiem obcym. W jakichkolwiek okolicznościach byśmy się nie uśmiechali, zawsze łączy się to z wyrazem sympatii i uprzejmości.

2 października obchodzimy Światowy Dzień Uśmiechu. Tego dnia warto zastanowić się, ile dobra możemy dać, tylko się uśmiechając. Nasz jeden mały gest jest w stanie poprawić komuś humor, dodać otuchy i zasiać w czyimś sercu nadzieję na lepsze jutro. Tak wiele za tak niewiele! Jeśli możemy zrobić coś dobrego, zróbmy to. A kto wie, może nasz uśmiech okaże się kluczem do drzwi, za którymi kryje się nasz nowy przyjaciel?

Ola, wolontariuszka Formuły Dobra Kochani!

Uśmiechu – co najmniej tak szerokiego, jak uśmiechy naszych wolontariuszy na zdjęciu!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Przeczytaj inne wpisy na blogu

Dobrze mieć przyjaciół

Dobrze mieć przyjaciół

9 czerwca obchodzimy Dzień Przyjaciela. Podziękujmy naszym przyjaciołom za to, że ubogacają nasze życie, dzielnie przy nas trwają i dzięki nim możemy stawiać czoła nawet największym przeciwnościom losu.

czytaj dalej
Zarażać uśmiechem

Zarażać uśmiechem

Niemoc i bezradność budzą frustrację. Skoro w obecnej sytuacji nasze możliwości są tak bardzo ograniczone, dlaczego nie mielibyśmy spróbować szerzyć dobra?

czytaj dalej
Dobrym być

Dobrym być

Ile mamy w sobie talentów, piękna, którym moglibyśmy obdarowywać świat. Nie robimy tego, albo robimy w ograniczonym stopniu. Dlaczego?

czytaj dalej