Strona główna » Aktualności » Zbiórka materiałów do pudełka wspomnień

Zbiórka materiałów do pudełka wspomnień

2 listopada 2016

Ogłaszamy wielką zbiórkę materiałów, które umożliwią wspierającym nas nieocenionym Paniom Seniorkom z Wałbrzycha i Paniom z grupy „Tęczowy kocyk” przygotowanie czapeczek, bucików i kocyków do projektu „Niezapominajka”. Zestawy trafią na oddziały położnicze i neonatologiczne.

Do przygotowania „Niezapominajek” potrzebne są także pudełka prezentowe i kartki w pastelowych kolorach. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje o materiałach, a więcej o projekcie „Niezapominajka” na stronie projektu Niezapominajka.

Materiały i włóczki: bawełna, bawełna pościelowa, flanela, polar, polar minky, włóczki dziecięce („baby”), akrylowe i bawełniane – białe i kolorowe, tkaniny o wymiarach min. 60 x 80 cm.

Zamykane pudełka prezentowe w rozmiarze M (15,4 x 15,4 x 15,4 cm) lub M+ (17 x 17 x 17 cm), np. takie pudełka jak na stronie kograf.eu.

Kartki formatu A4 lub A5 – matowe, w pastelowych kolorach.

Amatorów robótek ręcznych zachęcamy do samodzielnego wykonywania szydełkowych czapeczek. Najpotrzebniejsze są te w najmniejszych rozmiarach, czyli poniżej 30 tyg. ciąży – takie jak na stronie Mamma That Makes.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej