Strona główna » Aktualności » Zbiórka materiałów do pudełka wspomnień

Zbiórka materiałów do pudełka wspomnień

2 listopada 2016

Ogłaszamy wielką zbiórkę materiałów, które umożliwią wspierającym nas nieocenionym Paniom Seniorkom z Wałbrzycha i Paniom z grupy „Tęczowy kocyk” przygotowanie czapeczek, bucików i kocyków do projektu „Niezapominajka”. Zestawy trafią na oddziały położnicze i neonatologiczne.

Do przygotowania „Niezapominajek” potrzebne są także pudełka prezentowe i kartki w pastelowych kolorach. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje o materiałach, a więcej o projekcie „Niezapominajka” na stronie projektu Niezapominajka.

Materiały i włóczki: bawełna, bawełna pościelowa, flanela, polar, polar minky, włóczki dziecięce („baby”), akrylowe i bawełniane – białe i kolorowe, tkaniny o wymiarach min. 60 x 80 cm.

Zamykane pudełka prezentowe w rozmiarze M (15,4 x 15,4 x 15,4 cm) lub M+ (17 x 17 x 17 cm), np. takie pudełka jak na stronie kograf.eu.

Kartki formatu A4 lub A5 – matowe, w pastelowych kolorach.

Amatorów robótek ręcznych zachęcamy do samodzielnego wykonywania szydełkowych czapeczek. Najpotrzebniejsze są te w najmniejszych rozmiarach, czyli poniżej 30 tyg. ciąży – takie jak na stronie Mamma That Makes.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Mikołajki 2020! :)

Mikołajki 2020! 🙂

Mikołaj. Ekscytacja, radość, nadzieja, tajemnica, oczekiwanie... Co roku w okolicach 6 grudnia zapraszaliśmy Was na wielką imprezę, w trakcie której odwiedzał wszystkie dzieciaki Święty Mikołaj. W tym roku świat trochę stanął na głowie, ale pewne rzeczy są niezmienne....

czytaj dalej
Światełko dla Hani 2020 – Małe Rzeczy

Światełko dla Hani 2020 – Małe Rzeczy

Już po raz szósty 12 grudnia o godz. 18.00, na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie zapłonie Światełko dla Hani. Tym razem w inny sposób, bo z racji pandemii – w wersji online, ale mimo to zapłonie równie mocno, jasno i radośnie, jak co roku. Myśl...

czytaj dalej
Kiedy dziecko zachoruje – nowotwór

Kiedy dziecko zachoruje – nowotwór

Jeden z mitów na temat podopiecznych naszego hospicjum domowego jest taki, że to głównie pacjenci chorujący na choroby onkologiczne. Tymczasem, jak przeczytamy w wywiadzie z naszym szefem Formuły Dobra, doktorem Krzysztofem Szmydem - wyleczalność nowotworów wśród...

czytaj dalej
Zapraszamy na coroczne listopadowe spotkanie grupy wsparcia

Zapraszamy na coroczne listopadowe spotkanie grupy wsparcia

Serdecznie zapraszamy Państwa rodzinę na coroczne listopadowe spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie. Spotykamy się 14 listopada 2020 r. o godz. 15:00, aby podczas uroczystej Mszy Św. modlić się za wszystkie zmarłe dzieci. W tym roku, ze względu na panujący w...

czytaj dalej