Strona główna » Aktualności » Zbiórka dla dzieci z Tarnopola

Zbiórka dla dzieci z Tarnopola

4 marca 2022

W związku z obecną sytuacją na Ukrainie zaangażowaliśmy się w pomoc Oddziałowi Neonatologicznemu z Oddziałem Intensywnej Terapii Noworodków w Tarnopolu. Oddział kierowany przez prof. Halynę Pavlyshyn. Pani Profesor to niezwykle zaangażowana, oddana sprawie osoba, z wizją lepszej przyszłości dla najmniejszych w swoim kraju.

Pomóżmy im w tym trudnym czasie. Zgodnie z potrzebami Ich oddziału dr Agnieszka Jalowska stworzyła listę najpotrzebniejszego sprzętu: 

  1. pulsoksymetry
  2. pompy infuzyjne
  3. ssaki elektryczne 
  4. koncentratory tlenu
  5. wenflony i cewniki naczyniowe 
  6. sondy dożołądkowe (Fr 6-8)
  7. cewniki do odsysania z górnych dróg oddechowych (CH 8-10) 
  8. mieszanki do karmienia dla dzieci urodzonych o czasie  i wcześniaków 
  9. produkty higieniczne do pielęgnacji wcześniaków 

Możesz wspomóc zbiórkę rzeczowo, możesz również przez wpłatę na dedykowane konto 19 1600 1462 1027 7108 2000 0012

z dopiskiem: „dla dzieci z Tarnopola” 

W imieniu lekarzy z Tarnopola i swoim serdecznie dziękujemy za pomoc!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej