Strona główna » Aktualności » Zapraszamy na II Festiwal Dobra!

Zapraszamy na II Festiwal Dobra!

14 czerwca 2019

Zapraszamy na II Festiwal Dobra, który odbędzie się w sobotę, 15.06.2019r. w urokliwym Karpaczu. To kolejna edycja tego wydarzenia, organizowanego we współpracy z Gminą Karpacz.

Festiwal Dobra to wydarzenie szczególne dla nas. Promuje wszelkie przejawy dobra, o które szczególnie troszczymy się w naszej codziennej pracy. Strefa Dobrego Słowa to miejsce spotkania z historiami zamkniętymi w książkach dla dorosłych i dzieci. Strefa Dobrego Smaku, pod batutą promotorki zdrowego żywienia p. Katarzyny Gubały, to miejsce nie tylko dla miłośników eksperymentów kulinarnych. Wszystkich oczaruje smak, zapach i dobry humor, który idzie zawsze w parze z Kasią! Będzie też możliwość zaopatrzenia się w zioła, zdrową żywności oraz słodkości. Strefę Dobrej Aktywności wypełnią ćwiczenia i zabawy ruchowe dla małych i dużych oraz pokaz Akademii Wychowania Tanecznego. Strefa Kreatywności pokaże nam co można wyczarować z plasteliny i patyków, patyka, sznurka i kilku puszek – to trzeba zobaczyć 🙂 Zakończymy Dobrą Muzyką: tu jako gość specjalny wystąpi pani Alicja Janosz. Całość poprowadzi dla nas Wodzirej ze znanego Dolnośląskiego Bractwa Freak Frak.

Staramy się, aby rodziny, pozostające ze swoimi nieuleczalnie chorymi dziećmi pod naszą opieką, każdy dzień miały wypełniony radością. Mamy nadzieję, że Festiwal stwarza do tego jeszcze jedną okazję, a wszystkim, którzy choćby przypadkiem wezmą w nim udział pozwoli zobaczyć, że Hospicjum to też życie!

Mamy nadzieję na wspólne spotkanie i świętowanie! Do zobaczenia 15 czerwca w Karpaczu.

Zapraszamy serdecznie!

Agenda:

14:00 Start Festiwalu Dobra
14:30 Występ Akademii Tanecznego Wychowania
15:00 Gotowanie z Katarzyną Gubałą, zabawy i animacje z Wodzirejem
17:00 Koncert Alicji Janosz

Miejsce:

Muszla koncertowa przy ul. Mickiewicza i Konstytucji 3 Maja w Karpaczu

Zobacz szczegóły wydarzenia na Facebooku

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej