Strona główna » Aktualności » Zapraszamy na coroczne listopadowe spotkanie grupy wsparcia

Zapraszamy na coroczne listopadowe spotkanie grupy wsparcia

12 listopada 2020

Serdecznie zapraszamy Państwa rodzinę na coroczne listopadowe spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie. Spotykamy się 14 listopada 2020 r. o godz. 15:00, aby podczas uroczystej Mszy Św. modlić się za wszystkie zmarłe dzieci.

W tym roku, ze względu na panujący w kraju reżim sanitarny, nastąpią pewne zmiany w tradycyjnej formule spotkań. Nie odbędzie się bowiem spotkanie przy kawie i ciastku. Jest już regułą, że po uroczystym nabożeństwie, zasiadamy do wspólnego stołu, by rozmawiać, wspominać, wzruszać się, dzielić nie tylko smutkiem, ale i radością. W tym trudnym dla wszystkich roku, będzie nam szczególnie żal tego momentu spotkania, ale mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów zasiądziemy razem przy stole.

W celu większego zadbania o bezpieczeństwo wszystkich uczestników zmieniamy również miejsce sprawowania Mszy Św. Eucharystia odbędzie się w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny na Piasku we Wrocławiu, a sprawowana będzie przez ks. Tomasza Filinowicza.

Miejsce: Wrocław, ul. Katedralna 4 – Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny na Piasku
Czas: Msza Święta z następującą po niej krótką częścią artystyczną – godz. 15.00

Przewidywany czas spotkania – ok. 1,5 godziny
Na spotkanie nie trzeba się zapisywać.
Szczegółowe informacje dostępne są u Alicji Kaśków, tel. 663 355 725.

Mimo tych zmian nadal pozostajemy wspólnotą ludzi, którzy pamiętają i tęsknią, których połączyły tragiczne wydarzenia i którzy starają się okazywać sobie wsparcie w trudnych chwilach.

Serdecznie zapraszamy!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej