Strona główna » Aktualności » Wielki Odpust Krzeszowski

Wielki Odpust Krzeszowski

27 sierpnia 2017

15 sierpnia pracownicy Hospicjum wraz z wolontariuszami wyruszyli na Wielki Odpust Krzeszowski.

Pomiędzy przygotowanymi dla parafian i gości  różnymi atrakcjami było również nasze stoisko – z balonami, ciasteczkami i książkami. Państwo Sylwia i Andrzej Podwikowie na sąsiednim stoisku udostępnili swoje piękne rękodzieło do zabawy w „koło fortuny”. Za każdym polem była ukryta nagroda, a wszystkie opłaty za udział w grze zostały przekazane na rzecz naszych podopiecznych. Dzięki wsparciu uczestników odpustu udało się zebrać ponad 10 000 zł! Otrzymaliśmy również obraz namalowany przez malarkę Annę Zawadzką-Dziudę, który przeznaczymy w najbliższym czasie na licytację na rzecz Hospicjum.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom za liczny udział i hojne datki. Ksiądz Prałat Marian Kopko – Proboszcz i Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie  – i pan Grzegorz Żurek – kierownik sanktuarium – przyjęli nas z otwartym sercem i okazali wielką życzliwość. Dziękujemy!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej