Strona główna » Aktualności » Uwielbienie z zespołem „Boguchwała”

Uwielbienie z zespołem „Boguchwała”

29 kwietnia 2017

23 kwietnia na pewno zapadnie w pamięć wszystkim, którzy tego właśnie dnia o godzinie 19:00 zawitali do parafii pw. Chrystusa Króla przy ul. Młodych Techników. W dolnym kościele swe liczne instrumenty rozłożył zespół „Boguchwała” i gdy już wszystko było podłączone, próba zrobiona, rozpoczęło się uwielbienie, jakiego wielu z obecnych nigdy nie widziało. Poszły w ruch ręce, nogi, śpiewano i tańczono, a wszystko na cześć Pana Boga. Bo zespół „Boguchwała” to muzycy, którzy chcą pokazać, że modlitwa uwielbieniowa to modlitwa całym ciałem.

Dlaczego o tym piszemy, co ma to wspólnego z naszym Hospicjum?

Otóż, zespół zgodził się zagrać na rzecz podopiecznych Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska za darmo. Przed wejściami do kościoła stali wolontariusze z puszkami, do których można było wrzucić dowolny datek.

Dzięki Wam udało nam się w tym dniu zebrać 1408 zł. Dziękujemy za otwarte serca i wsparcie!

Szczególne podziękowania składamy Adamowi Kabacińskiemu, Agnieszce Damrych, Łukaszowi Damrychowi, Łukaszowi Sobolowi, Piotrowi Adamiakowi i Annie Marii Mbayo z zespołu „Boguchwała” za piękną modlitwę za Hospicjum oraz dobrą energię, którą zarażają wszystkich wokół.

Dziękujemy parafii pw. Chrystusa Króla i księdzu proboszczowi Andrzejowi Godyniowi za poparcie i udostępnienie kościoła, a księdzu Jackowi Bielskiemu za pomoc przy organizacji.

Za fotograficzną relację ślemy podziękowania do Joanny Osady z „Niebieskiej fotografii” i zachęcamy do odwiedzenia Asi na Facebooku.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej