Strona główna » Aktualności » Uwielbienie z zespołem „Boguchwała”

Uwielbienie z zespołem „Boguchwała”

29 kwietnia 2017

23 kwietnia na pewno zapadnie w pamięć wszystkim, którzy tego właśnie dnia o godzinie 19:00 zawitali do parafii pw. Chrystusa Króla przy ul. Młodych Techników. W dolnym kościele swe liczne instrumenty rozłożył zespół „Boguchwała” i gdy już wszystko było podłączone, próba zrobiona, rozpoczęło się uwielbienie, jakiego wielu z obecnych nigdy nie widziało. Poszły w ruch ręce, nogi, śpiewano i tańczono, a wszystko na cześć Pana Boga. Bo zespół „Boguchwała” to muzycy, którzy chcą pokazać, że modlitwa uwielbieniowa to modlitwa całym ciałem.

Dlaczego o tym piszemy, co ma to wspólnego z naszym Hospicjum?

Otóż, zespół zgodził się zagrać na rzecz podopiecznych Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska za darmo. Przed wejściami do kościoła stali wolontariusze z puszkami, do których można było wrzucić dowolny datek.

Dzięki Wam udało nam się w tym dniu zebrać 1408 zł. Dziękujemy za otwarte serca i wsparcie!

Szczególne podziękowania składamy Adamowi Kabacińskiemu, Agnieszce Damrych, Łukaszowi Damrychowi, Łukaszowi Sobolowi, Piotrowi Adamiakowi i Annie Marii Mbayo z zespołu „Boguchwała” za piękną modlitwę za Hospicjum oraz dobrą energię, którą zarażają wszystkich wokół.

Dziękujemy parafii pw. Chrystusa Króla i księdzu proboszczowi Andrzejowi Godyniowi za poparcie i udostępnienie kościoła, a księdzu Jackowi Bielskiemu za pomoc przy organizacji.

Za fotograficzną relację ślemy podziękowania do Joanny Osady z „Niebieskiej fotografii” i zachęcamy do odwiedzenia Asi na Facebooku.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Mikołajki 2020! :)

Mikołajki 2020! 🙂

Mikołaj. Ekscytacja, radość, nadzieja, tajemnica, oczekiwanie... Co roku w okolicach 6 grudnia zapraszaliśmy Was na wielką imprezę, w trakcie której odwiedzał wszystkie dzieciaki Święty Mikołaj. W tym roku świat trochę stanął na głowie, ale pewne rzeczy są niezmienne....

czytaj dalej
Światełko dla Hani 2020 – Małe Rzeczy

Światełko dla Hani 2020 – Małe Rzeczy

Już po raz szósty 12 grudnia o godz. 18.00, na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie zapłonie Światełko dla Hani. Tym razem w inny sposób, bo z racji pandemii – w wersji online, ale mimo to zapłonie równie mocno, jasno i radośnie, jak co roku. Myśl...

czytaj dalej
Kiedy dziecko zachoruje – nowotwór

Kiedy dziecko zachoruje – nowotwór

Jeden z mitów na temat podopiecznych naszego hospicjum domowego jest taki, że to głównie pacjenci chorujący na choroby onkologiczne. Tymczasem, jak przeczytamy w wywiadzie z naszym szefem Formuły Dobra, doktorem Krzysztofem Szmydem - wyleczalność nowotworów wśród...

czytaj dalej
Zapraszamy na coroczne listopadowe spotkanie grupy wsparcia

Zapraszamy na coroczne listopadowe spotkanie grupy wsparcia

Serdecznie zapraszamy Państwa rodzinę na coroczne listopadowe spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie. Spotykamy się 14 listopada 2020 r. o godz. 15:00, aby podczas uroczystej Mszy Św. modlić się za wszystkie zmarłe dzieci. W tym roku, ze względu na panujący w...

czytaj dalej