Strona główna » Aktualności » Uwielbienie z zespołem „Boguchwała”

Uwielbienie z zespołem „Boguchwała”

29 kwietnia 2017

23 kwietnia na pewno zapadnie w pamięć wszystkim, którzy tego właśnie dnia o godzinie 19:00 zawitali do parafii pw. Chrystusa Króla przy ul. Młodych Techników. W dolnym kościele swe liczne instrumenty rozłożył zespół „Boguchwała” i gdy już wszystko było podłączone, próba zrobiona, rozpoczęło się uwielbienie, jakiego wielu z obecnych nigdy nie widziało. Poszły w ruch ręce, nogi, śpiewano i tańczono, a wszystko na cześć Pana Boga. Bo zespół „Boguchwała” to muzycy, którzy chcą pokazać, że modlitwa uwielbieniowa to modlitwa całym ciałem.

Dlaczego o tym piszemy, co ma to wspólnego z naszym Hospicjum?

Otóż, zespół zgodził się zagrać na rzecz podopiecznych Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska za darmo. Przed wejściami do kościoła stali wolontariusze z puszkami, do których można było wrzucić dowolny datek.

Dzięki Wam udało nam się w tym dniu zebrać 1408 zł. Dziękujemy za otwarte serca i wsparcie!

Szczególne podziękowania składamy Adamowi Kabacińskiemu, Agnieszce Damrych, Łukaszowi Damrychowi, Łukaszowi Sobolowi, Piotrowi Adamiakowi i Annie Marii Mbayo z zespołu „Boguchwała” za piękną modlitwę za Hospicjum oraz dobrą energię, którą zarażają wszystkich wokół.

Dziękujemy parafii pw. Chrystusa Króla i księdzu proboszczowi Andrzejowi Godyniowi za poparcie i udostępnienie kościoła, a księdzu Jackowi Bielskiemu za pomoc przy organizacji.

Za fotograficzną relację ślemy podziękowania do Joanny Osady z „Niebieskiej fotografii” i zachęcamy do odwiedzenia Asi na Facebooku.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Dzień Dziecka na Tropikalnej Wyspie?

Dzień Dziecka na Tropikalnej Wyspie?

Brzmi dobrze? A było jeszcze lepiej! Były kolorowe tukany, egzotyczne kwiaty, maski tubylców i palmy. Był nawet tropikalny deszcz — na szczęście tylko rano, bo później ustąpił miejsca słońcu i wspólnej zabawie. Była muzyka, śmiech i mnóstwo atrakcji. Strażacy z OSP...

czytaj dalej
Wrocławskie Targi organizacji społecznych

Wrocławskie Targi organizacji społecznych

Sobota 16 maja 2026 roku - Społeczne Święto Wrocławia na Pergoli Targi organizacji społecznych na wrocławskiej Pergoli to jeden z elementów Społecznego Święta Wrocławia. Pogoda nie rozpieszczała, tego dnia było deszczowo, ale Pergola to atrakcyjne miejsce na...

czytaj dalej
Zasadziliśmy dąb Korzenie Dobra!

Zasadziliśmy dąb Korzenie Dobra!

To był dzień pełen wzruszeń, dźwięków handpanu i niesamowitej energii bębnów. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam stworzyć to żywe świadectwo wspólnoty.

czytaj dalej