Strona główna » Aktualności » Uśmiechnięty maraton Zumba fitness – relacja

Uśmiechnięty maraton Zumba fitness – relacja

5 marca 2017

Kochacie tańczyć? Bo my bardzo, dlatego chcąc połączyć pasję z pomocą podopiecznym Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska, zorganizowaliśmy pierwszy w dziejach naszego Stowarzyszenia „Uśmiechnięty maraton Zumba fitness”.

Dzięki serdeczności Pani Ewy Dobrowolskiej – Dyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 12 dla Osób Niesłyszących i Słabosłyszących we Wrocławiu mogliśmy Was zaprosić do wspólnej zabawy. 25 lutego na scenie w sali gimnastycznej stanęło, a raczej zatańczyło 8 instruktorów. Dzięki dobrowolnym wpłatom, które przelaliście na nasze konto oraz wrzucaliście do puszek w dniu imprezy, uzbieraliśmy 5968,61 zł. Za tę kwotę będziemy mogli kupić aż 2 koncentratory tlenu dla naszych podopiecznych. Dziękujemy!

Na maratonie spaliliśmy dużo kalorii, które zostały przerobione na dobrą energię. Bawiło się z nami 168 osób, w tym dzieci, które przeszczęśliwe wbiegły na scenę już na samym początku. Dzięki naszym energicznym prowadzącym – Izie Kuczy, Karolinie Berezowskiej, Agnieszce Ginardo, Oli Zumba Wrocław, Jarkowi Zumba Fila, Marice Konopie, Patrycji Dubas i Ewie Zapolnej skakaliśmy 3 godziny. Z całego serca dziękujemy ekipie instruktorskiej za poprowadzenie maratonu i dużo radości, którą ze sobą wnieśli.

Nasze radosne tańce zakończyliśmy licytacją poduszki podarowanej nam przez „milimili”. Walka o poduszkę była zacięta i w końcu została wygrana przez Karolina Team z Wrocławia. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim, którzy dołożyli się do wpłat za poduszkę. W sumie uzbieraliśmy 300zł!

Serdecznie dziękujemy fotografowi – Rafałowi Szynalskiemu, który po raz kolejny biegał dla naszego Hospicjum z aparatem, tym razem przebrany za misia, żeby dzieciaki miały frajdę.

Podziękowania kierujemy do grupy osób z Warszawy, które zrzuciły się na wodę dla uczestników maratonu.

Dziękujemy ekipie medycznej, dzięki której mogliśmy się bezpiecznie bawić.

I oczywiście dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy w różowych i niebieskich barwach przez 3 godziny bawili się razem z nami – sami zobaczcie relację z wydarzenia na YouTube!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Mikołajki 2020! :)

Mikołajki 2020! 🙂

Mikołaj. Ekscytacja, radość, nadzieja, tajemnica, oczekiwanie... Co roku w okolicach 6 grudnia zapraszaliśmy Was na wielką imprezę, w trakcie której odwiedzał wszystkie dzieciaki Święty Mikołaj. W tym roku świat trochę stanął na głowie, ale pewne rzeczy są niezmienne....

czytaj dalej
Światełko dla Hani 2020 – Małe Rzeczy

Światełko dla Hani 2020 – Małe Rzeczy

Już po raz szósty 12 grudnia o godz. 18.00, na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie zapłonie Światełko dla Hani. Tym razem w inny sposób, bo z racji pandemii – w wersji online, ale mimo to zapłonie równie mocno, jasno i radośnie, jak co roku. Myśl...

czytaj dalej
Kiedy dziecko zachoruje – nowotwór

Kiedy dziecko zachoruje – nowotwór

Jeden z mitów na temat podopiecznych naszego hospicjum domowego jest taki, że to głównie pacjenci chorujący na choroby onkologiczne. Tymczasem, jak przeczytamy w wywiadzie z naszym szefem Formuły Dobra, doktorem Krzysztofem Szmydem - wyleczalność nowotworów wśród...

czytaj dalej
Zapraszamy na coroczne listopadowe spotkanie grupy wsparcia

Zapraszamy na coroczne listopadowe spotkanie grupy wsparcia

Serdecznie zapraszamy Państwa rodzinę na coroczne listopadowe spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie. Spotykamy się 14 listopada 2020 r. o godz. 15:00, aby podczas uroczystej Mszy Św. modlić się za wszystkie zmarłe dzieci. W tym roku, ze względu na panujący w...

czytaj dalej