Strona główna » Aktualności » Uśmiechnięty maraton Zumba fitness – relacja

Uśmiechnięty maraton Zumba fitness – relacja

5 marca 2017

Kochacie tańczyć? Bo my bardzo, dlatego chcąc połączyć pasję z pomocą podopiecznym Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska, zorganizowaliśmy pierwszy w dziejach naszego Stowarzyszenia „Uśmiechnięty maraton Zumba fitness”.

Dzięki serdeczności Pani Ewy Dobrowolskiej – Dyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 12 dla Osób Niesłyszących i Słabosłyszących we Wrocławiu mogliśmy Was zaprosić do wspólnej zabawy. 25 lutego na scenie w sali gimnastycznej stanęło, a raczej zatańczyło 8 instruktorów. Dzięki dobrowolnym wpłatom, które przelaliście na nasze konto oraz wrzucaliście do puszek w dniu imprezy, uzbieraliśmy 5968,61 zł. Za tę kwotę będziemy mogli kupić aż 2 koncentratory tlenu dla naszych podopiecznych. Dziękujemy!

Na maratonie spaliliśmy dużo kalorii, które zostały przerobione na dobrą energię. Bawiło się z nami 168 osób, w tym dzieci, które przeszczęśliwe wbiegły na scenę już na samym początku. Dzięki naszym energicznym prowadzącym – Izie Kuczy, Karolinie Berezowskiej, Agnieszce Ginardo, Oli Zumba Wrocław, Jarkowi Zumba Fila, Marice Konopie, Patrycji Dubas i Ewie Zapolnej skakaliśmy 3 godziny. Z całego serca dziękujemy ekipie instruktorskiej za poprowadzenie maratonu i dużo radości, którą ze sobą wnieśli.

Nasze radosne tańce zakończyliśmy licytacją poduszki podarowanej nam przez „milimili”. Walka o poduszkę była zacięta i w końcu została wygrana przez Karolina Team z Wrocławia. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim, którzy dołożyli się do wpłat za poduszkę. W sumie uzbieraliśmy 300zł!

Serdecznie dziękujemy fotografowi – Rafałowi Szynalskiemu, który po raz kolejny biegał dla naszego Hospicjum z aparatem, tym razem przebrany za misia, żeby dzieciaki miały frajdę.

Podziękowania kierujemy do grupy osób z Warszawy, które zrzuciły się na wodę dla uczestników maratonu.

Dziękujemy ekipie medycznej, dzięki której mogliśmy się bezpiecznie bawić.

I oczywiście dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy w różowych i niebieskich barwach przez 3 godziny bawili się razem z nami – sami zobaczcie relację z wydarzenia na YouTube!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Dzień Dziecka na Tropikalnej Wyspie?

Dzień Dziecka na Tropikalnej Wyspie?

Brzmi dobrze? A było jeszcze lepiej! Były kolorowe tukany, egzotyczne kwiaty, maski tubylców i palmy. Był nawet tropikalny deszcz — na szczęście tylko rano, bo później ustąpił miejsca słońcu i wspólnej zabawie. Była muzyka, śmiech i mnóstwo atrakcji. Strażacy z OSP...

czytaj dalej
Wrocławskie Targi organizacji społecznych

Wrocławskie Targi organizacji społecznych

Sobota 16 maja 2026 roku - Społeczne Święto Wrocławia na Pergoli Targi organizacji społecznych na wrocławskiej Pergoli to jeden z elementów Społecznego Święta Wrocławia. Pogoda nie rozpieszczała, tego dnia było deszczowo, ale Pergola to atrakcyjne miejsce na...

czytaj dalej
Zasadziliśmy dąb Korzenie Dobra!

Zasadziliśmy dąb Korzenie Dobra!

To był dzień pełen wzruszeń, dźwięków handpanu i niesamowitej energii bębnów. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam stworzyć to żywe świadectwo wspólnoty.

czytaj dalej