Strona główna » Aktualności » Uśmiechnięty maraton Zumba fitness – relacja

Uśmiechnięty maraton Zumba fitness – relacja

5 marca 2017

Kochacie tańczyć? Bo my bardzo, dlatego chcąc połączyć pasję z pomocą podopiecznym Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska, zorganizowaliśmy pierwszy w dziejach naszego Stowarzyszenia „Uśmiechnięty maraton Zumba fitness”.

Dzięki serdeczności Pani Ewy Dobrowolskiej – Dyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 12 dla Osób Niesłyszących i Słabosłyszących we Wrocławiu mogliśmy Was zaprosić do wspólnej zabawy. 25 lutego na scenie w sali gimnastycznej stanęło, a raczej zatańczyło 8 instruktorów. Dzięki dobrowolnym wpłatom, które przelaliście na nasze konto oraz wrzucaliście do puszek w dniu imprezy, uzbieraliśmy 5968,61 zł. Za tę kwotę będziemy mogli kupić aż 2 koncentratory tlenu dla naszych podopiecznych. Dziękujemy!

Na maratonie spaliliśmy dużo kalorii, które zostały przerobione na dobrą energię. Bawiło się z nami 168 osób, w tym dzieci, które przeszczęśliwe wbiegły na scenę już na samym początku. Dzięki naszym energicznym prowadzącym – Izie Kuczy, Karolinie Berezowskiej, Agnieszce Ginardo, Oli Zumba Wrocław, Jarkowi Zumba Fila, Marice Konopie, Patrycji Dubas i Ewie Zapolnej skakaliśmy 3 godziny. Z całego serca dziękujemy ekipie instruktorskiej za poprowadzenie maratonu i dużo radości, którą ze sobą wnieśli.

Nasze radosne tańce zakończyliśmy licytacją poduszki podarowanej nam przez „milimili”. Walka o poduszkę była zacięta i w końcu została wygrana przez Karolina Team z Wrocławia. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim, którzy dołożyli się do wpłat za poduszkę. W sumie uzbieraliśmy 300zł!

Serdecznie dziękujemy fotografowi – Rafałowi Szynalskiemu, który po raz kolejny biegał dla naszego Hospicjum z aparatem, tym razem przebrany za misia, żeby dzieciaki miały frajdę.

Podziękowania kierujemy do grupy osób z Warszawy, które zrzuciły się na wodę dla uczestników maratonu.

Dziękujemy ekipie medycznej, dzięki której mogliśmy się bezpiecznie bawić.

I oczywiście dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy w różowych i niebieskich barwach przez 3 godziny bawili się razem z nami – sami zobaczcie relację z wydarzenia na YouTube!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej