Strona główna » Aktualności » Światełko dla Hani 2020 – Małe Rzeczy

Światełko dla Hani 2020 – Małe Rzeczy

1 grudnia 2020

Już po raz szósty 12 grudnia o godz. 18.00, na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie zapłonie Światełko dla Hani. Tym razem w inny sposób, bo z racji pandemii – w wersji online, ale mimo to zapłonie równie mocno, jasno i radośnie, jak co roku.

Myśl przewodnia w tym roku to „Małe Rzeczy”. Brzmi Intrygująco? Organizatorka, Agnieszka Kruk na swoim profilu na Facebooku pisze tak:

„…długo zastanawiałam się, jaki tytuł będzie miał koncert. I pewnego dnia wymyśliłam Małe Rzeczy. Dlaczego? Bo powinniśmy czerpać radość z Małych Rzeczy… Promyków Słońca, kropel deszczu, miłego poranka, dobrego dnia, domowego szczęścia, drobnych iskierek, których czasem nie dostrzegamy…”

Jak włączyć się w Światełko dla Hani?

Oczywiście poprzez małe rzeczy! 🙂 Może masz coś, co przyda się komuś innemu, a Ty wiesz, że Tobie niekoniecznie się przydaje, może potrafisz coś wykonać własnoręcznie…

Zapraszamy: Grupa z licytacjami na Facebooku

Agnieszka Kruk:

Utworzyłam tę grupę dla wszystkich tych, którzy chcą podarować nawet Małą Rzecz koleżankom i kolegom Hani z Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”. Naszej Hani nie ma już z nami. Myślę jednak, że swoimi anielskimi skrzydłami otacza nas i wskazuje tę właściwą drogę. A Światełko, które zapalamy dla Niej od grudnia 2015 roku, płonie miłością, wiarą, nadzieją i wielkim Dobrem. Pamiętajmy, że każdy grosz ma moc. A ofiarowane Dobro do nas powróci.

Link do grupy: Światełko dla Hani Małe Rzeczy – Licytacje

Zbiórka online

Może masz możliwość wpłacić 5, 10, 25, 50… złotych na działalność hospicjum domowego dla dzieci? Te wszystkie grosze i złotówki pozwalają wspierać nieuleczalnie chore dzieci i ich rodziny. Czasem Małe Rzeczy są naprawdę wielkie. Każdy „piątak” ma znaczenie! 🙂

Link do zbiórki online: Światełko dla Hani Małe Rzeczy – Pomagamy

Spotkajmy się! Poświętujmy razem!

Światełko dla Hani 2020 – transmisja

Zapraszamy do obejrzenia transmisji online! Rozpoczynamy w sobotę 12 grudnia 2020r. o godzinie 18.00. Występy wokalne wspaniałych artystów, licytacje online na FB, wspaniała domowa atmosfera to wszystko na naszym Światełku.

Bądźcie z nami!

https://www.youtube.com/watch?v=6Bb6u5AoM0U

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

6 grudnia – czy to magiczny czas?

6 grudnia – czy to magiczny czas?

Za oknami ciemno, cały świat przykryła gruba warstwa iskrzącego się śniegu. Trzeba już zakładać grube kurtki, wełniane szaliki i czapki z pomponami. Reklamy świąteczne kuszą nas i zapraszają do spróbowania cynamonowej herbaty albo lukrowanych pierniczków. Pod nosem...

czytaj dalej
Wakacje z Formułą Dobra 2021

Wakacje z Formułą Dobra 2021

W ostatnim czasie długo czekaliśmy na moment, w którym będziemy mogli spakować plecak i wyruszyć w podróż. Sytuacja społeczna nie pomagała nam w organizacji wyjazdów dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzięki zaangażowaniu i życzliwości naszych przyjaciół z Fundacji...

czytaj dalej