Strona główna » Aktualności » Świąteczne Spotkanie Rodzin Po Stracie

Świąteczne Spotkanie Rodzin Po Stracie

22 stycznia 2025

Za nami coroczne Świąteczne Spotkanie Rodzin Po Stracie. To był czas pełen wzajemnego wsparcia, wspólnych rozmów i ciepła.

Spotkanie rozpoczęliśmy Mszą Świętą, którą odprawił ks. Tomasz Filinowicz, kapelan Formuły Dobra. Podczas nabożeństwa mieliśmy okazję wysłuchać pięknego śpiewu Anny Gregori, która na co dzień pracuje w zespole administracyjnym Formuły Dobra. O atmosferę pełną spokoju i zadumy zadbały również siostry zakonne, s. Gabriela i s. Bonita, których muzyka i śpiew rozbrzmiały tego dnia we wrocławskim kościele pw. św. Piotra i Pawła.

Po Mszy Świętej, przyszedł czas na część mniej oficjalną – rozmowy przy kawie i cieście, w kameralnej atmosferze. Było miejsce na wspomnienia i wzruszenie. Było miejsce na śmiech, radość i nadzieję. Było miejsce na wsparcie i zrozumienie. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział i sprawili, że to spotkanie stało się wyjątkowe.

Ogromne podziękowania dla naszych niezawodnych wolontariuszek Lidki i Basi, które zadbały o przygotowanie miejsca i opiekowały się najmłodszymi uczestnikami spotkania.

Dziękujemy niezawodnej ekipie hospicjum: Dorocie, Monice, Magdzie i Radkowi za organizację całego wydarzenia.
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Dzień Dziecka na Tropikalnej Wyspie?

Dzień Dziecka na Tropikalnej Wyspie?

Brzmi dobrze? A było jeszcze lepiej! Były kolorowe tukany, egzotyczne kwiaty, maski tubylców i palmy. Był nawet tropikalny deszcz — na szczęście tylko rano, bo później ustąpił miejsca słońcu i wspólnej zabawie. Była muzyka, śmiech i mnóstwo atrakcji. Strażacy z OSP...

czytaj dalej
Wrocławskie Targi organizacji społecznych

Wrocławskie Targi organizacji społecznych

Sobota 16 maja 2026 roku - Społeczne Święto Wrocławia na Pergoli Targi organizacji społecznych na wrocławskiej Pergoli to jeden z elementów Społecznego Święta Wrocławia. Pogoda nie rozpieszczała, tego dnia było deszczowo, ale Pergola to atrakcyjne miejsce na...

czytaj dalej
Zasadziliśmy dąb Korzenie Dobra!

Zasadziliśmy dąb Korzenie Dobra!

To był dzień pełen wzruszeń, dźwięków handpanu i niesamowitej energii bębnów. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam stworzyć to żywe świadectwo wspólnoty.

czytaj dalej