Strona główna » Aktualności » Anioły są wśród nas Anioły są wśród nas

Anioły są wśród nas Anioły są wśród nas

25 listopada 2016

Studenckie Koło Naukowe Młodych Menedżerów i Studenckie Koło Badań Naukowych w Medycynie działające przy Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu zorganizowały wspaniałą akcję dedykowaną naszym podopiecznym i ich rodzinom – Zostań Aniołem.

Zostań Aniołem to akcja pisania Kartek-Wsparcia. Udział w niej może wziąć każdy.

CO NALEŻY ZROBIĆ:

  • Kup lub wykonaj własnoręcznie Kartkę dowolną techniką (wszystko zależy od Twojej kreatywności).
  • Skieruj treść Kartki do wybranego przez Ciebie odbiorcy i zaadresuj ją: „dla Chłopca”, „dla Dziewczynki”, „dla Ciebie” bądź „dla Was” (mając na myśli całą rodzinę chorego dziecka).
  • Środek Kartki wypełnij ciepłymi, podnoszącymi na duchu słowami prosto z serca (może być to również cytat, rysunek albo po prostu życzenia świąteczne).
  • Jeśli masz ochotę i nie chcesz pozostać anonimowym Aniołem, do Kartki możesz dołączyć swoje zdjęcie albo rysunek swojej osoby 🙂
  • Pochwal się swoją Kartką na stronie wydarzenia na Facebook. Kartka z największą liczbą polubień zostanie nagrodzona!
  • Gotową Kartkę wyślij na adres:

„ZOSTAŃ ANIOŁEM”
Wydział Nauk o Zdrowiu
ul. Kazimierza Bartla 5
50-996 Wrocław

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej