Strona główna » Aktualności » Spełnijmy marzenie Ksawerego [AKCJA ZAKOŃCZONA]

Spełnijmy marzenie Ksawerego [AKCJA ZAKOŃCZONA]

15 listopada 2017

Poznajcie Ksawerego. Ma 7 lat a jego pasją są samochody. Nic w tym dziwnego, przecież prawdziwym przyjacielem mężczyzny są maszyny. Ksawery ma tylko jedno marzenie, chciałby zasiąść za kółkiem swojego wymarzonego samochodu. Ksawery wie,  że jest to tylko samochód zdalnie sterowany, i że nie pojedzie nim w rajdzie Paryż – Dakar. Ale pragnie całym swoim małym serduszkiem chociaż raz odpalić 12-Voltowy silnik, zasiąść za kółkiem i poczuć się królem szos.

Ksawery jest naszym podopiecznym. Choruje na nowotwór złośliwy twarzy i zespół Freemana Sheldona. Czy jesteście gotowi zamienić Wasze działania w Formułę Dobra dla Ksawerego? Do spełnienia marzenia Ksawerego potrzebne jest 399 PLN. Czujecie, że Formuła Dobra już działa?

Formuła Dobra zadziałała!

Spełniliśmy kolejne marzenie! Dzięki wsparciu Fundacja HA HA Ksawery otrzymał od nas wymarzony samochód!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej