Strona główna » Aktualności » Razem możemy robić coś dobrego

Razem możemy robić coś dobrego

5 stycznia 2017

Drodzy Przyjaciele Hospicjum!

Jak wielu z Was wie, działa u nas hospicjum perinatalne. Jesteśmy też zaangażowani w tworzenie szerszej sieci takich jednostek w kraju.

Pomagamy rodzinom, które w trakcie ciąży zostały poinformowane o nieuleczalnej chorobie swojego dziecka i stają przed decyzją, co robić dalej. Ponadtrzyletnie doświadczenie oraz informacje od rodziców, którzy korzystali z tej formy pomocy, dodają nam sił i pokazują, że działalność hospicjów perinatalnych jest bardzo potrzebna.

Właśnie ukazał się kolejny artykuł na temat naszego hospicjum perinatalnego. Przeczytajcie go, a potem opowiedzcie o nas znajomym. Dzięki temu uda się może choć trochę przybliżyć prawdę o realiach i konsekwencjach, z jakimi czasem muszą liczyć się ludzie. Może jakiejś rodzinie dzięki temu będzie choć trochę łatwiej zmierzyć się z takim wyzwaniem. Może kolejnym osobom uda się przetrwać doświadczenie nieuleczalnej choroby dziecka i nie złamać się.

Link do artykułu znajduje się w zakładce „Mówią o nas”.

Razem możemy robić coś dobrego!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej