Strona główna » Aktualności » Poznajmy się bliżej

Poznajmy się bliżej

27 kwietnia 2024

Media to narzędzie, które może pomóc w osiąganiu głównego celu, jakim jest dobro pacjentów i ich rodzin. Dzięki mediom o naszych akcjach i wydarzeniach charytatywnych może dowiedzieć się więcej osób. A w każdym z nas jest szczera chęć pomagania.

Informacje w mediach mogą pomóc w wyborze odpowiadającej nam i naszym możliwościom formuły dobra. Może usłyszymy gdzieś o koncercie charytatywnym z naszym idolem? Może wybierzemy się na spektakl teatralny i przy okazji wrażeń kulturalnych wspomożemy potrzebujących? A może po prostu, przeglądając Internet, nasz wzrok przykuje grafika ze znaną liczbą 1,5%?

Niektórzy z nas już wiedzą, jak chcą pomóc. Wiedzą, że chcą być bliżej. Wtedy media podpowiadają, dla kogo można zorganizować zbiórkę potrzebnych rzeczy albo gdzie można spotkać wolontariuszy zbierających pieniądze do puszek. Ale to nie wszystko! Media mogą zainspirować, żeby samemu stać się wolontariuszem i swoim czasem i energią wesprzeć tych, o których przeczytaliśmy lub usłyszeliśmy.

Nasze hospicjum również korzysta z różnych form medialnych, aby dać się lepiej poznać. Pokazujemy, jak realnie Wasza pomoc wpływa na podopiecznych i ich rodziny. Nagłaśniamy też różne akcje charytatywne, żebyście mogli wziąć w nich udział. To dzięki Wam widzimy sens i faktyczny wpływ naszych działań dla nieuleczalnie chorych dzieci.

W dobie natłoku informacji trudno czasem trafić na to, co nas interesuje. Zatrzymać się tam, gdzie włącza się automatyczne odtwarzanie kolejnego materiału lub w czasie przewijania kolejnych artykułów w Internecie. Dlatego, jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o nas i naszej działalności, zapraszamy do zakładki „Media o nas” (https://formuladobra.pl/media-o-nas/) To nasze medialne archiwum, które – mamy nadzieję – pomoże odkryć, jak wspieramy nieuleczalnie chore dzieci i ich rodziny.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Wyjazdowa Grupa Wsparcia 2024

Wyjazdowa Grupa Wsparcia 2024

Już niedługo, bo w sobotę 11 maja 2024 r. odbędzie się kolejna Wyjazdowa Grupa Wsparcia dla rodziców po stracie. Będzie to okazja, aby w bezpiecznym i rozumiejącym otoczeniu dzielić się doświadczeniem życia po stracie dziecka z innymi rodzicami. Tym razem udamy się do...

czytaj dalej
Akcja „Nie bądź sknera kup pampera”

Akcja „Nie bądź sknera kup pampera”

Rozpoczęliśmy kolejną edycję akcji "Nie bądź sknera kup pampera", której celem jest zbiórka artykułów dla dzieci będących pod opieką naszego hospicjum. W tym działaniu może wziąć udział każdy. To nic trudnego. Wystarczy skontaktować się z koordynatorem z ramienia...

czytaj dalej
Światełko dla Hani 2023

Światełko dla Hani 2023

W zimowe, sobotnie popołudnie mieliśmy możliwość uczestniczyć w dziewiątym spotkaniu “Światełko dla Hani”. W tym roku wydarzenie odbyło się pod hasłem „Świat, który z marzeń znam”. Podczas Koncertu Charytatywnego dla naszego Hospicjum zostaliśmy porwani w magiczny...

czytaj dalej