Strona główna » Aktualności » Potrzebna pomoc – wsparcie dla Anity i jej rodziny

Potrzebna pomoc – wsparcie dla Anity i jej rodziny

19 marca 2017

Anita to wesoła dziewczynka, która w kwietniu skończy 3 lata. Razem z bratem i rodzicami mieszkają w domu, który od dłuższego czasu czeka na remont.

Rodzice, jeszcze przed narodzinami Anity, odkładali pieniądze na ten cel, ale w momencie narodzin Anity cały świat wywrócił się do góry nogami. Priorytetem stała się diagnoza, a potem kosztowne leki dla córki.

Wszystkie oszczędności zostały przeznaczone na leczenie Anity, a bieżące fundusze są wydatkowane na leki, rehabilitację i dalsze funkcjonowanie rodziny.

W tym momencie na remont czeka całe mieszkanie, aby zapewnić dziecku i całej rodzinie odpowiednie warunki do funkcjonowania.

Koszt remontu fachowiec szacuje na ok. 5000zł.

Najpilniejsze potrzeby to:

  • płytki na podłogę
  • płytki na ścianę
  • klej do płytek
  • fugi
  • panele
  • farba
  • gips szpachlowy

Pomóżmy Anicie!

Dokonaj wpłaty na konto Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska, w tytule przelewu wpisując: „Anita – remont”

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Poznajmy się bliżej

Poznajmy się bliżej

Media to narzędzie, które może pomóc w osiąganiu głównego celu, jakim jest dobro pacjentów i ich rodzin. Dzięki mediom o naszych akcjach i wydarzeniach charytatywnych może dowiedzieć się więcej osób. A w każdym z nas jest szczera chęć pomagania. Informacje w mediach...

czytaj dalej
Wyjazdowa Grupa Wsparcia 2024

Wyjazdowa Grupa Wsparcia 2024

Już niedługo, bo w sobotę 11 maja 2024 r. odbędzie się kolejna Wyjazdowa Grupa Wsparcia dla rodziców po stracie. Będzie to okazja, aby w bezpiecznym i rozumiejącym otoczeniu dzielić się doświadczeniem życia po stracie dziecka z innymi rodzicami. Tym razem udamy się do...

czytaj dalej
Akcja „Nie bądź sknera kup pampera”

Akcja „Nie bądź sknera kup pampera”

Rozpoczęliśmy kolejną edycję akcji "Nie bądź sknera kup pampera", której celem jest zbiórka artykułów dla dzieci będących pod opieką naszego hospicjum. W tym działaniu może wziąć udział każdy. To nic trudnego. Wystarczy skontaktować się z koordynatorem z ramienia...

czytaj dalej