Strona główna » Aktualności » Potrzebna pomoc – wsparcie dla Anity i jej rodziny

Potrzebna pomoc – wsparcie dla Anity i jej rodziny

19 marca 2017

Anita to wesoła dziewczynka, która w kwietniu skończy 3 lata. Razem z bratem i rodzicami mieszkają w domu, który od dłuższego czasu czeka na remont.

Rodzice, jeszcze przed narodzinami Anity, odkładali pieniądze na ten cel, ale w momencie narodzin Anity cały świat wywrócił się do góry nogami. Priorytetem stała się diagnoza, a potem kosztowne leki dla córki.

Wszystkie oszczędności zostały przeznaczone na leczenie Anity, a bieżące fundusze są wydatkowane na leki, rehabilitację i dalsze funkcjonowanie rodziny.

W tym momencie na remont czeka całe mieszkanie, aby zapewnić dziecku i całej rodzinie odpowiednie warunki do funkcjonowania.

Koszt remontu fachowiec szacuje na ok. 5000zł.

Najpilniejsze potrzeby to:

  • płytki na podłogę
  • płytki na ścianę
  • klej do płytek
  • fugi
  • panele
  • farba
  • gips szpachlowy

Pomóżmy Anicie!

Dokonaj wpłaty na konto Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska, w tytule przelewu wpisując: „Anita – remont”

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

6 grudnia – czy to magiczny czas?

6 grudnia – czy to magiczny czas?

Za oknami ciemno, cały świat przykryła gruba warstwa iskrzącego się śniegu. Trzeba już zakładać grube kurtki, wełniane szaliki i czapki z pomponami. Reklamy świąteczne kuszą nas i zapraszają do spróbowania cynamonowej herbaty albo lukrowanych pierniczków. Pod nosem...

czytaj dalej
Wakacje z Formułą Dobra 2021

Wakacje z Formułą Dobra 2021

W ostatnim czasie długo czekaliśmy na moment, w którym będziemy mogli spakować plecak i wyruszyć w podróż. Sytuacja społeczna nie pomagała nam w organizacji wyjazdów dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzięki zaangażowaniu i życzliwości naszych przyjaciół z Fundacji...

czytaj dalej