Strona główna » Aktualności » Potrzebna pomoc – wsparcie dla Anity i jej rodziny

Potrzebna pomoc – wsparcie dla Anity i jej rodziny

19 marca 2017

Anita to wesoła dziewczynka, która w kwietniu skończy 3 lata. Razem z bratem i rodzicami mieszkają w domu, który od dłuższego czasu czeka na remont.

Rodzice, jeszcze przed narodzinami Anity, odkładali pieniądze na ten cel, ale w momencie narodzin Anity cały świat wywrócił się do góry nogami. Priorytetem stała się diagnoza, a potem kosztowne leki dla córki.

Wszystkie oszczędności zostały przeznaczone na leczenie Anity, a bieżące fundusze są wydatkowane na leki, rehabilitację i dalsze funkcjonowanie rodziny.

W tym momencie na remont czeka całe mieszkanie, aby zapewnić dziecku i całej rodzinie odpowiednie warunki do funkcjonowania.

Koszt remontu fachowiec szacuje na ok. 5000zł.

Najpilniejsze potrzeby to:

  • płytki na podłogę
  • płytki na ścianę
  • klej do płytek
  • fugi
  • panele
  • farba
  • gips szpachlowy

Pomóżmy Anicie!

Dokonaj wpłaty na konto Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska, w tytule przelewu wpisując: „Anita – remont”

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej