Strona główna » Aktualności » Pobiegliśmy dla hospicjów

Pobiegliśmy dla hospicjów

6 marca 2017

W sobotę 4 marca drużyna Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska wzięła udział w drugiej edycji charytatywnego Biegu dla Hospicjów. Honorowym członkiem naszego teamu była nasza podopieczna Ula.

Całość wpłat od uczestników biegu została przekazana na rzecz wrocławskich hospicjów dla dorosłych: Hospicjum Domowego działającego przy Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu przy pl. Hirszfelda 12 oraz Hospicjum Stacjonarnego prowadzonego przez Konwent Bonifratrów we Wrocławiu przy ul. Poświęckiej 8a.

Bo czasem inni pomagają nam, a czasem to my pomagamy!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Dzień Dziecka na Tropikalnej Wyspie?

Dzień Dziecka na Tropikalnej Wyspie?

Brzmi dobrze? A było jeszcze lepiej! Były kolorowe tukany, egzotyczne kwiaty, maski tubylców i palmy. Był nawet tropikalny deszcz — na szczęście tylko rano, bo później ustąpił miejsca słońcu i wspólnej zabawie. Była muzyka, śmiech i mnóstwo atrakcji. Strażacy z OSP...

czytaj dalej
Wrocławskie Targi organizacji społecznych

Wrocławskie Targi organizacji społecznych

Sobota 16 maja 2026 roku - Społeczne Święto Wrocławia na Pergoli Targi organizacji społecznych na wrocławskiej Pergoli to jeden z elementów Społecznego Święta Wrocławia. Pogoda nie rozpieszczała, tego dnia było deszczowo, ale Pergola to atrakcyjne miejsce na...

czytaj dalej
Zasadziliśmy dąb Korzenie Dobra!

Zasadziliśmy dąb Korzenie Dobra!

To był dzień pełen wzruszeń, dźwięków handpanu i niesamowitej energii bębnów. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam stworzyć to żywe świadectwo wspólnoty.

czytaj dalej