Strona główna » Aktualności » Niedziela u oo. Salezjanów

Niedziela u oo. Salezjanów

25 lipca 2016

Minioną niedzielę, 24 lipca, spędziliśmy we wrocławskim  kościele pw. Chrystusa Króla przy ul. Młodych Techników 17, gdzie odbyła się kwesta na rzecz Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska. Dzięki szczodrości uczestników odprawianych tego dnia Mszy Świętych uzbieraliśmy 11 735,76 zł. Środki te zostaną przeznaczone na realizację potrzeb naszych podopiecznych: opłacenie rehabilitacji, zakup leków i niezbędnych materiałów higienicznych.

Serdecznie dziękujemy księdzu proboszczowi Andrzejowi Godyniowi, który zgodził się otworzyć przed nami drzwi swojego kościoła i umożliwił przeprowadzenie zbiórki, oraz wszystkim osobom, które znalazły czas, aby zatrzymać się na chwilę przy naszych wolontariuszach i porozmawiać – dziękujemy za uśmiech, dobre słowo i za datki.

Gorąco pozdrawiamy również gości odwiedzających Wrocław w drodze na Światowe Dni Młodzieży, którzy wsparli naszą akcję!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej