Strona główna » Aktualności » Miseczka C – historia sercem pisana

Miseczka C – historia sercem pisana

27 września 2017

Jakiś czas temu mieliśmy ogromną przyjemność poznać panią Martę – właścicielkę wrocławskiego food tracka Miseczka C. Jej historia bardzo nas poruszyła i chcemy się nią podzielić. Pani Marta wraz z mężem po powrocie z podróży Tajlandii, zainspirowani tamtejszymi smakami postanowili otworzyć we Wrocławiu food tracka z tajskimi pysznościami. Otwarcie poprzedziły miesiące przygotowań i ciężkiej pracy. W końcu udało się – w kwietniu Miseczka C została uroczyście otwarta. Marzenie się spełniło.

Niestety Miseczka C w maju stanęła w płomieniach na skutek błędu niedoświadczonego pracownika i wydawało się, że wszystkie marzenia legły w zgliszczach. Na pomoc pani Marcie oraz panu Kubie – jej mężowi przybyli miejscowi blogerzy, który zorganizowali zbiórkę społeczną, w wyniku której udało się zebrać środki potrzebne na kupienie i wyposażenie nowej przyczepy, w której czym Feniks z popiołów odrodziła się Miseczka C. Właściciele postanowili podzielić się dobrem, które ich spotkało i część zebranych dla ratowania Miseczki C – aż 1292 zł przelali na konto naszego hospicjum. Pieniądze te zostały przeznaczone na materiały medyczne dla naszych podopiecznych.

Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli

Dziś Miseczka C serwuje przepyszne Phad-Thai na Wyspie Tamce – próbowaliśmy i szczerze polecamy. Historia Miseczki C pokazuje, że dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli.

https://www.facebook.com/miseczkace

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej