Strona główna » Aktualności » Mikołajkowa Formuła Dobra!

Mikołajkowa Formuła Dobra!

18 grudnia 2017

W niedzielne popołudnie, 17 grudnia, około godziny 13:00 w okolicach ulicy Dworskiej 8 we Wrocławiu, wyraźnie wzmógł się ruch kołowy i pieszy. Z samochodów o dolnośląskich rejestracjach, wysypywały się mamy, tatusiowie i dzieci. Czuć było radość, lekką ekscytację i zaciekawienie. Ten otoczony opadami mokrego śniegu tłumek zmierzał do gościnnych drzwi Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 12. A tam czekał na nich równie podekscytowany i podobnie radośnie nastawiony, zespół naszego Hospicjum, wolontariusze w liczbie przeogromnej, ksiądz dobrodziej Bartłomiej Kot, szef Hospicjum dr Krzysztof Szmyd, animatorzy, autorka książek dla dzieci, DJ oraz pełna skupienia szefowa mikołajkowej zabawy – Agnieszka Smakulska. A potem… to już tylko gwar, śmiech, zabawa, smakowanie, dekorowanie rozmawianie… i na Mikołaja CZEKANIE!
A kiedy Mikołaj zawitał, to po prostu „Formuła Dobra” zamieniła się w magię Świąt, serio!

Podziękowania serdeczne za pomoc w organizacji naszych dorocznych Mikołajek dla rodzin naszych Podopiecznych, składamy na ręce wszystkich Darczyńców i Dobrodziejów. Donosimy, że dobro zapanowało na Dworskiej 8 w niedzielę i chyba tam jeszcze gości, bo tyle go tam było, że trudno to zliczyć!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej