Strona główna » Aktualności » Mikołajki 2020! 🙂

Mikołajki 2020! 🙂

6 grudnia 2020

Mikołaj. Ekscytacja, radość, nadzieja, tajemnica, oczekiwanie…

Co roku w okolicach 6 grudnia zapraszaliśmy Was na wielką imprezę, w trakcie której odwiedzał wszystkie dzieciaki Święty Mikołaj. W tym roku świat trochę stanął na głowie, ale pewne rzeczy są niezmienne.

Na przykład to, że kochamy dawać Wam radość i sprawiać niespodzianki. Zatem przygotowaliśmy dla Was specjalną, dedykowaną naszym pacjentom, ich rodzeństwu, rodzinom, ale też wszystkim naszym Przyjaciołom bajkę. Taką o Czerwonym Kapturku, bo jest trochę podobny do Mikołaja, na przykład w kolorze ubranka i czapeczki. Taką o Świętym Mikołaju, bo jakżeby inaczej? Przecież dziś 6 grudnia!

Zajrzyjcie do naszej bajki…

Kto lubi zagadki? Wszyscy? Pierwsza zagadka: Co ma wspólnego Czerwony Kapturek i Święty Mikołaj? Czy mogą się spotkać w jednej bajce?

Odpowiedzi szukajcie tutaj:

A jak już obejrzycie uważnie naszą bajkę, zapraszamy dalej…

Niespodzianka

Kolejne zagadki są w drugim filmie, do którego Was zapraszamy!

Najpierw: kto poznaje tego mężczyznę w czapce – oj nie, to nie jest Święty Mikołaj!

Kto zna odpowiedzi na pytania, zadawane przez niego na początku nagrania? 🙂 Pamiętacie z jakiego miasta wysyła Wam życzenia?

I ostatnie zadanie: koniecznie dajcie znać, kiedy dotrą do Was nasze renifery z prezentami…

Kochani! W dniu Świętego Mikołaja życzymy Wam ogromu radości!

– ekipa Formuły Dobra: pracownicy, wolontariusze i przyjaciele. 🙂

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej