Strona główna » Aktualności » Meta Biegu Od Helu po Halny – bieg dla hospicjów dziecięcych!

Meta Biegu Od Helu po Halny – bieg dla hospicjów dziecięcych!

13 listopada 2017

10 listopada Flaga Dobra gościła  w Fundacji HA HA! 

To była wizyta specjalna naszego Punkt Poboru Dobra, podczas której przedstawiciele Fundacji wraz z biegaczami projektu Od Helu po Halny – bieg dla hospicjów dziecięcych przekazali na rzecz Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”:

  • Samochód Fiat Panda,
  • 12 ssaków do odsysania wydzieliny
  • 3 koncentratory tlenu.

W imieniu naszych Podopiecznych dziękujemy Fundacji HaHa, biegaczom, którzy pokonali dystans ponad 800 kilometrów!!!! i darczyńcom! Dostaliśmy tyle dobra, że aż nie zmieściło się wszystko do naszego nowego Fiata Pandy! Mamy na to jednak sposób! Szybciutko wyprawiliśmy je do naszych małych pacjentów. Co za dzień!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej