Marzenia do Spełnienia

Kiedy z początkiem maja zespół ds. komunikacji społecznej Hospicjum Dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra” zebrał się na zwyczajową naradę, padło hasło, aby z okazji 26 maja – Dnia Matki – zorganizować wydarzenie polegające na spełnieniu marzeń Mam naszych Podopiecznych. Pomysł bardzo się wszystkim spodobał, ale jak go w takim tempie zorganizować? Nie na darmo jednak mówił w swoich książkach Paulo Coelho: „Kiedy czegoś gorąco pragniesz, cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu”. I stało się! 26 marzeń Mam naszych Podopiecznych nabrało realnych kształtów a my stajemy do raportu wykonania zadania.

Regulamin z marzeniami

Mam naszych Podopiecznych mamy wiele, ale zgłosiło się do wydarzenia 26 z 12 miast naszego Regionu. Mamy miały, zgodnie z regulaminem wydarzenia, przesłać nam w określonej dacie swoje marzenie, kilka słów o sobie oraz zdjęcie. Te Mamy, które tak uczyniły, weszły na listę marzeń, nad którą od momentu jej zamknięcia dzielnie pracował nasz zespół. Spełnić marzenia Mam można było albo wpłacając pieniądze przez formularz wpłat na naszej stronie www.formuladobra.pl lub zgłosić się jako firma i ufundować jedną z nagród.

Wyniki marzeń

Kiedy 25 maja zrobiliśmy podsumowanie, radość nieopisana zapanowała w zespole. Udało się spełnić wszystkie marzenia naszych MAM! Zebraliśmy w sumie 4586 PLN w tym 3500 PLN przekazała na marzenia Mam firma NOKIA! Do współpracy w ufundowaniu pojedynczych marzeń zgłosiło się 15 firm! Przyjrzyjcie się sami naszej liście marzeń:

 • Katarzyna z Borowa, mama naszych podopiecznych Grzegorza i Wojciecha otrzymuje voucher na wizytę u kosmetyczki. Voucher ufundowała firma Atelier Urody z Wrocławia, ul. Jedności Narodowej: www.ateliernina.pl.
 • Anna z Kowar, mama naszej podopiecznej Patrycji, otrzymuje suszarkę, ufundowaną ze środków zebranych z wpłat podczas naszej akcji.
 • Ewa z Dzierżoniowa, mama naszego podopiecznego Fabiana, otrzymuje voucher do sklepu H&M, otrzymany do darczyńcy.
 • Aleksandra z Jeleniej Góry, mama Blanki naszej podopiecznej, otrzymuje voucher na masaż relaksacyjny. Bon ufundowała firma Ellin z Jeleniej Góry, ul. Górna: www. ellin.com.pl.
 • Iwona z Jeleniej Góry, mama naszej podopiecznej Anastazji, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma M-spa Magdalena Gostowska z Jeleniej Góry, Aleja Wojska Polskiego: m-spa.jgora.pl.
 • Aleksandra z Kowar, mama naszej podopiecznej Karolinki, otrzymuje voucher do kosmetyczki, ufundowany ze środków zebranych z wpłat podczas naszej akcji.
 • Magdalena z Kowar, mama naszego podopiecznego Natana, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma M-spa Magdalena Gostowska z Jeleniej Góry, Aleja Wojska Polskiego: m-spa.jgora.pl.
 • Krystyna z Marczyc, mama naszego podopiecznego Bartka, otrzymuje voucher do fryzjera. Bon ufundował Salon fryzjerski i wizażu Beauty&Hair z Jeleniej Góry, ul. Wolności: beautyandhair.pl.
 • Jolanta z Mrozowa, mama naszego podopiecznego Jakuba, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma Salon urody Pasja z Wrocławia, ul. Kamieńskiego: pasja.wroclaw.pl.
 • Aleksandra z Oleśnicy, mama naszej podopiecznej Michaliny, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowało Centrum Medyczne Rehabilitacja z Oleśnicy, ul. Wikliniarska: rehabilitacja.olesnica.pl.
 • Agnieszka z Oleśnicy, mama naszego podopiecznego Krzysztofa. Otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma Terapia Masażem Body&Soul z Oleśnicy, ul. Mickiewicza, facebook: Body&Soul-Terapia Masażem.
 • Agnieszka z Olszyniec, mama naszych podopiecznych Dawida i Daniela, otrzymuje voucher do fryzjera. Voucher ufundowany przez Studio Fryzjerskie Kreator w Wałbrzychu: ul. Uczniowska, facebook: Studio Fryzjerskie Kreator.
 • Dagmara z Wrocławia, mama naszej podopiecznej Zuzanny, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma Salon urody Pasja z Wrocławia, ul. Kamieńskiego: pasja.wroclaw.pl.
 • Karolina z Wrocławia, mama naszej podopiecznej Zuzanny, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma Salon urody Pasja z Wrocławia, ul. Kamieńskiego: pasja.wroclaw.pl.
 • Wioletta z Wrocławia, mama naszego podopiecznego Mateusza, otrzymuje voucher do Aquaparku, ufundowany ze środków zebranych z wpłat podczas naszej akcji.
 • Ewa z Wrocławia, mama naszej podopiecznej Alicji, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma Salon urody Pasja z Wrocławia, ul. Kamieńskiego: pasja.wroclaw.pl
 • Iwona z Wrocławia, mama naszej podopiecznej Nicoli, otrzymuje voucher do kosmetyczki. Voucher ufundowany przez firmę Nailodrze we Wrocławiu, ul. Śrutowa: nailodrze.pl.
 • Anita z Wrocławia, mama naszego podopiecznego Maćka, otrzymuje voucher do fryzjera. Voucher ufundowany przez salon Cyrulik Wrocławski z Wrocławia, ul. Włodkowica, facebook: Cyrulik Wrocławski.
 • Stefania z Wrocławia, mama naszej podopiecznej Marty, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma Salon urody Pasja z Wrocławia, ul. Kamieńskiego: pasja.wroclaw.pl
 • Jolanta z Wrocławia, mama naszej podopiecznej Oliwii, otrzymuje voucher do fryzjera. Voucher ufundowany przez salon Cyrulik Wrocławski z Wrocławia, ul. Włodkowica, facebook: Cyrulik Wrocławski.
 • Anna z Wrocławia, mama naszej podopiecznej Zuzanny, otrzymuje voucher do kosmetyczki. Voucher ufundowała firma Kara Boska z Wrocławia, ul. Diamentowa: karaboska.pl.
 • Agnieszka z Wrocławia, mama naszego podopiecznego Gracjana, otrzymuje voucher do kina. Voucher ufundowała firma OH KINO Arkady Wrocławskie, ul. Powstańców Śląskich: ohkino.pl.
 • Barbara z Wrocławia, mama naszego podopiecznego Nicolasa, otrzymuje voucher na lot symulatorem. Voucher ufundowała firma Lot marzeń z Wrocławia, ul. Powstańców Śląskich: lotymarzen.pl.
 • Żaneta z Żernik Wrocławskich, mama naszej podopiecznej Oliwii, otrzymuje voucher na zabieg relaksacyjny. Voucher ufundowała firma Float z Wrocławia, ul. Czajkowskiego: floatwroclaw.pl.
 • Agnieszka ze Świdnicy, mama naszej podopiecznej Emilki, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma Yasumi ze Świdnicy, ul. Parkowa: swidnica.yasumi.pl.

 

Na koniec marzenie Marty z Jedliny Zdrój, Mamy naszych podopiecznych Konrada i Mateusza. Mama Marta marzyła o pięknym uśmiechu, bo ten co ma wymaga już sporego remontu. Wszyscy wiemy jak ważny jest zdrowy, piękny uśmiech. Wiedzieliśmy też, że nie będzie to łatwe marzenie do spełnienia. Ale dzięki firmie Nokia, mamy z czym startować do walki o uśmiech Mamy Marty. Mamo Marto, już wkrótce się zdrowo uśmiechniesz do swoich synów, rodziny, przyjaciół. A my uśmiechamy się dzisiaj do Ciebie radośnie i z sercem wypełnionym satysfakcją.  Cóż nam pozostaje do powiedzenia na koniec? Chyba tylko, że  warto jest mieć marzenia.

 

Czytaj więcej z aktualności

Kontakt

Stowarzyszenie Medyczne Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”
al. Marcina Kromera 2, 51-163 Wrocław
NIP 8943068116, KRS 0000582875
Nr konta: 64 2030 0045 1110 0000 0417 6840
Dla wpłat w EUR: 43 2030 0045 3110 0000 0036 6580. SWIFT GOPZPLPWXXX

Adres naszego biura (adres korespondencyjny):
al. Marcina Kromera 2, 51-163 Wrocław
+ 48 694 589 004
(fax) +48 71 707 24 61
biuro [at] formuladobra [dot] pl
Zapraszamy do naszego biura Pn. – Pt. 8:00 – 16:00

Nasza siedziba (dane rejestrowe, adres do faktur VAT):
ul. Odona Bujwida 47, 50-368 Wrocław
NIP 8943068116, KRS 0000582875

Koordynator wolontariatu:
Ewa Janowicz
+48 792 790 109, wolontariat [at] formuladobra [dot] pl

Grupa wsparcia:
Alicja Kaśków
+48 663 355 725, grupa.wsparcia [at] formuladobra [dot] pl

Psycholog hospicjum perinatalnego:
Agnieszka Pasławska
+48 606 406 302, perinatalne [at] formuladobra [dot] pl

Całodobowy dyżur pielęgniarski dla naszych podopiecznych.

W razie nagłej potrzeby dzwoń na nr telefonu:

Numer telefonu
577 651 036

Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska z siedzibą przy ul. Odona Bujwida 47 we Wrocławiu NIP 8943068116 jest stowarzyszeniem wpisanym w dniu 27.10.2015 do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, sygnatura ant WR.VI NS-REJ.KRS/15821/16/232, numer KRS: 0000582875.

Informację odpowiadającą odpisowi aktualnemu z KRS można pobrać ze strony Ministerstwa Sprawiedliwości: Wyszukiwarka podmiotów w Krajowym Rejestrze Sądowym

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności:

Polityka prywatności 

Kliknij i wpłać darowiznę

na Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska
Formuła Dobra
Kliknij i wpłać darowiznę

Kliknij i wpłać darowiznę

na Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska
Formuła Dobra