Strona główna » Aktualności » Marzenia do Spełnienia

Marzenia do Spełnienia

28 maja 2018

Kiedy z początkiem maja zespół ds. komunikacji społecznej Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra” zebrał się na zwyczajową naradę, padło hasło, aby z okazji 26 maja – Dnia Matki – zorganizować wydarzenie polegające na spełnieniu marzeń Mam naszych Podopiecznych. Pomysł bardzo się wszystkim spodobał, ale jak go w takim tempie zorganizować? Nie na darmo jednak mówił w swoich książkach Paulo Coelho: „Kiedy czegoś gorąco pragniesz, cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu”. I stało się! 26 marzeń Mam naszych Podopiecznych nabrało realnych kształtów a my stajemy do raportu wykonania zadania.

Regulamin z marzeniami

Mam naszych Podopiecznych mamy wiele, ale zgłosiło się do wydarzenia 26 z 12 miast naszego Regionu. Mamy miały, zgodnie z regulaminem wydarzenia, przesłać nam w określonej dacie swoje marzenie, kilka słów o sobie oraz zdjęcie. Te Mamy, które tak uczyniły, weszły na listę marzeń, nad którą od momentu jej zamknięcia dzielnie pracował nasz zespół. Spełnić marzenia Mam można było albo wpłacając pieniądze przez formularz wpłat na naszej stronie www.formuladobra.pl lub zgłosić się jako firma i ufundować jedną z nagród.

Wyniki marzeń

Kiedy 25 maja zrobiliśmy podsumowanie, radość nieopisana zapanowała w zespole. Udało się spełnić wszystkie marzenia naszych MAM! Zebraliśmy w sumie 4586 PLN w tym 3500 PLN przekazała na marzenia Mam firma NOKIA! Do współpracy w ufundowaniu pojedynczych marzeń zgłosiło się 15 firm! Przyjrzyjcie się sami naszej liście marzeń:

 • Katarzyna z Borowa, mama naszych podopiecznych Grzegorza i Wojciecha otrzymuje voucher na wizytę u kosmetyczki. Voucher ufundowała firma Atelier Urody z Wrocławia, ul. Jedności Narodowej: www.ateliernina.pl.
 • Anna z Kowar, mama naszej podopiecznej Patrycji, otrzymuje suszarkę, ufundowaną ze środków zebranych z wpłat podczas naszej akcji.
 • Ewa z Dzierżoniowa, mama naszego podopiecznego Fabiana, otrzymuje voucher do sklepu H&M, otrzymany do darczyńcy.
 • Aleksandra z Jeleniej Góry, mama Blanki naszej podopiecznej, otrzymuje voucher na masaż relaksacyjny. Bon ufundowała firma Ellin z Jeleniej Góry, ul. Górna.
 • Iwona z Jeleniej Góry, mama naszej podopiecznej Anastazji, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma M-spa Magdalena Gostowska z Jeleniej Góry, Aleja Wojska Polskiego.
 • Aleksandra z Kowar, mama naszej podopiecznej Karolinki, otrzymuje voucher do kosmetyczki, ufundowany ze środków zebranych z wpłat podczas naszej akcji.
 • Magdalena z Kowar, mama naszego podopiecznego Natana, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma M-spa Magdalena Gostowska z Jeleniej Góry, Aleja Wojska Polskiego.
 • Krystyna z Marczyc, mama naszego podopiecznego Bartka, otrzymuje voucher do fryzjera. Bon ufundował Salon fryzjerski i wizażu Beauty&Hair z Jeleniej Góry, ul. Wolności.
 • Jolanta z Mrozowa, mama naszego podopiecznego Jakuba, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma Salon urody Pasja z Wrocławia, ul. Kamieńskiego: pasja.wroclaw.pl.
 • Aleksandra z Oleśnicy, mama naszej podopiecznej Michaliny, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowało Centrum Medyczne Rehabilitacja z Oleśnicy, ul. Wikliniarska: rehabilitacja.olesnica.pl.
 • Agnieszka z Oleśnicy, mama naszego podopiecznego Krzysztofa. Otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma Terapia Masażem Body&Soul z Oleśnicy, ul. Mickiewicza, facebook: Body&Soul-Terapia Masażem.
 • Agnieszka z Olszyniec, mama naszych podopiecznych Dawida i Daniela, otrzymuje voucher do fryzjera. Voucher ufundowany przez Studio Fryzjerskie Kreator w Wałbrzychu: ul. Uczniowska, facebook: Studio Fryzjerskie Kreator.
 • Dagmara z Wrocławia, mama naszej podopiecznej Zuzanny, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma Salon urody Pasja z Wrocławia, ul. Kamieńskiego: pasja.wroclaw.pl.
 • Karolina z Wrocławia, mama naszej podopiecznej Zuzanny, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma Salon urody Pasja z Wrocławia, ul. Kamieńskiego: pasja.wroclaw.pl.
 • Wioletta z Wrocławia, mama naszego podopiecznego Mateusza, otrzymuje voucher do Aquaparku, ufundowany ze środków zebranych z wpłat podczas naszej akcji.
 • Ewa z Wrocławia, mama naszej podopiecznej Alicji, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma Salon urody Pasja z Wrocławia, ul. Kamieńskiego: pasja.wroclaw.pl
 • Iwona z Wrocławia, mama naszej podopiecznej Nicoli, otrzymuje voucher do kosmetyczki. Voucher ufundowany przez firmę Nailodrze we Wrocławiu, ul. Śrutowa.
 • Anita z Wrocławia, mama naszego podopiecznego Maćka, otrzymuje voucher do fryzjera. Voucher ufundowany przez salon Cyrulik Wrocławski z Wrocławia, ul. Włodkowica, facebook: Cyrulik Wrocławski.
 • Stefania z Wrocławia, mama naszej podopiecznej Marty, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma Salon urody Pasja z Wrocławia, ul. Kamieńskiego: pasja.wroclaw.pl
 • Jolanta z Wrocławia, mama naszej podopiecznej Oliwii, otrzymuje voucher do fryzjera. Voucher ufundowany przez salon Cyrulik Wrocławski z Wrocławia, ul. Włodkowica, facebook: Cyrulik Wrocławski.
 • Anna z Wrocławia, mama naszej podopiecznej Zuzanny, otrzymuje voucher do kosmetyczki. Voucher ufundowała firma Kara Boska z Wrocławia, ul. Diamentowa.
 • Agnieszka z Wrocławia, mama naszego podopiecznego Gracjana, otrzymuje voucher do kina. Voucher ufundowała firma OH KINO Arkady Wrocławskie, ul. Powstańców Śląskich: ohkino.pl.
 • Barbara z Wrocławia, mama naszego podopiecznego Nicolasa, otrzymuje voucher na lot symulatorem. Voucher ufundowała firma Lot marzeń z Wrocławia, ul. Powstańców Śląskich: lotymarzen.pl.
 • Żaneta z Żernik Wrocławskich, mama naszej podopiecznej Oliwii, otrzymuje voucher na zabieg relaksacyjny. Voucher ufundowała firma Float z Wrocławia, ul. Czajkowskiego: floatwroclaw.pl.
 • Agnieszka ze Świdnicy, mama naszej podopiecznej Emilki, otrzymuje voucher na masaż. Voucher ufundowała firma Yasumi ze Świdnicy, ul. Parkowa: swidnica.yasumi.pl.

Na koniec marzenie Marty z Jedliny Zdrój, Mamy naszych podopiecznych Konrada i Mateusza. Mama Marta marzyła o pięknym uśmiechu, bo ten co ma wymaga już sporego remontu. Wszyscy wiemy jak ważny jest zdrowy, piękny uśmiech. Wiedzieliśmy też, że nie będzie to łatwe marzenie do spełnienia. Ale dzięki firmie Nokia, mamy z czym startować do walki o uśmiech Mamy Marty. Mamo Marto, już wkrótce się zdrowo uśmiechniesz do swoich synów, rodziny, przyjaciół. A my uśmiechamy się dzisiaj do Ciebie radośnie i z sercem wypełnionym satysfakcją.  Cóż nam pozostaje do powiedzenia na koniec? Chyba tylko, że  warto jest mieć marzenia.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej