Strona główna » Aktualności » MAMY TO! Rekordowa kwota 47 310 zł zasiliła konto Formuły Dobra!

MAMY TO! Rekordowa kwota 47 310 zł zasiliła konto Formuły Dobra!

22 października 2025

Dzięki niesamowitej energii uczestników H2O Wrocław Półmaraton , który odbył się 21 września, możemy zapewnić naszym podopiecznym dodatkowe godziny domowej rehabilitacji – tak ważnej w ich codziennym funkcjonowaniu.

750 osób zapisało się i opłaciło swój udział, a połowa wpisowego została przekazana na rzecz naszych pacjentów. To najwyższa, jak dotąd kwota zebrana podczas dotychczasowych edycji półmaratonu. Dla nas to ogromne wsparcie i dowód, że dobro naprawdę wraca!

W siedzibie Szpital Orthos – Grupa LUX MED odbyło się uroczyste przekazanie symbolicznego czeku. Z rąk Ewy Zawady – Prezes Orthos, Pauliny Rak-Łabędzkiej – Członka Zarządu ds. Finansowych oraz Jacka Urbanowicza – Prezesa Stowarzyszenia Pro-Run, odebrali go dr n. med. Krzysztof Szmyd – Prezes naszego Hospicjum oraz Anna Gil-Gumowska – Wiceprezes. Formuła Dobra w podziękowaniu wręczyła organizatorom biegu pamiątkowe Certyfikaty Dobra.

Z całego serca dziękujemy:

  • każdemu Zawodnikowi i Zawodniczce – za każdy przebiegnięty kilometr,
  • Wolontariuszom, Kibicom, Ratownikom i Pracownikom – za atmosferę i wsparcie,
  • Stowarzyszeniu Pro Run Wrocław – za perfekcyjną organizację,
  • Szpitalowi Wielospecjalistycznemu Orthos – Grupa Lux Med za serce i zaangażowanie.

Wasze wsparcie to realna pomoc dla naszych podopiecznych. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Dzień Dziecka na Tropikalnej Wyspie?

Dzień Dziecka na Tropikalnej Wyspie?

Brzmi dobrze? A było jeszcze lepiej! Były kolorowe tukany, egzotyczne kwiaty, maski tubylców i palmy. Był nawet tropikalny deszcz — na szczęście tylko rano, bo później ustąpił miejsca słońcu i wspólnej zabawie. Była muzyka, śmiech i mnóstwo atrakcji. Strażacy z OSP...

czytaj dalej
Wrocławskie Targi organizacji społecznych

Wrocławskie Targi organizacji społecznych

Sobota 16 maja 2026 roku - Społeczne Święto Wrocławia na Pergoli Targi organizacji społecznych na wrocławskiej Pergoli to jeden z elementów Społecznego Święta Wrocławia. Pogoda nie rozpieszczała, tego dnia było deszczowo, ale Pergola to atrakcyjne miejsce na...

czytaj dalej
Zasadziliśmy dąb Korzenie Dobra!

Zasadziliśmy dąb Korzenie Dobra!

To był dzień pełen wzruszeń, dźwięków handpanu i niesamowitej energii bębnów. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam stworzyć to żywe świadectwo wspólnoty.

czytaj dalej