Lipiec to miesiąc dobrych serc i szczodrości. 10 lipca byliśmy gośćmi Parafii pw. św. Wawrzyńca i św. Antoniego w Borku Strzelińskim, gdzie dzięki uprzejmości księdza proboszcza Wiesława Szczęcha odbyła się kwesta na rzecz Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska. Podczas odprawianych tego dnia Mszy Świętych udało się zebrać 1937 zł i 30 euro. Dziękujemy księdzu Wiesławowi za serdeczne przyjęcie i pyszne ciasto własnego wypieku, a wszystkim parafianom za uśmiech, dobre słowo i hojne wsparcie naszych działań!
Tego nie kupisz w sklepie, ale możesz wylicytować i pomóc dzieciom
Lokalne uczelnie łączą siły dla Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra” Od 15 do 23 czerwca 2026 roku na platformie Allegro Charytatywni trwa wyjątkowa aukcja przygotowana z inicjatywy Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola (KRUWIO). To jedna z tych...





