Strona główna » Aktualności » Kiermasz świąteczny w Centrum Handlowym Borek

Kiermasz świąteczny w Centrum Handlowym Borek

16 grudnia 2016

W dniach 10–11 grudnia odwiedziliśmy Centrum Handlowe Borek. Każdy, kto wsparł nasze Hospicjum datkiem, mógł w zamian wybrać sobie coś spośród naszych kiermaszowych atrakcji. A było w czym wybierać!

Wśród dzieci największym zainteresowaniem cieszyły się jak zawsze nasze hospicyjne balony – turkusowe i różowe, zaraz po nich uwagę przyciągały zrobione przez wolontariuszy magnesy i przypinki z uśmiechniętymi buźkami. Najmłodsi sięgali również po lizaki.

Wiele osób zachwycało się niezwykle oryginalnymi bombkami i innymi ozdobami na choinkę zrobionymi na kiermasz przez zaprzyjaźnionych z nami artystów i utalentowanych przyjaciół Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska.

Nikt, kto odwiedził nasze stoisko, nie odszedł z pustymi rękami, bo wolontariuszki obdarzały wszystkich uśmiechem i domowymi pierniczkami.

Kto nie wysłał jeszcze świątecznych kartek, mógł przyjść i przebierać wśród małych dzieł sztuki pocztówkowej.

Wszystkim tym, którzy w zakupowym ferworze znaleźli czas na to, by się zatrzymać przy naszym stoisku, porozmawiać, wesprzeć dobrym słowem i hojnym datkiem – z całego serca dziękujemy!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Mikołajki 2020! :)

Mikołajki 2020! 🙂

Mikołaj. Ekscytacja, radość, nadzieja, tajemnica, oczekiwanie... Co roku w okolicach 6 grudnia zapraszaliśmy Was na wielką imprezę, w trakcie której odwiedzał wszystkie dzieciaki Święty Mikołaj. W tym roku świat trochę stanął na głowie, ale pewne rzeczy są niezmienne....

czytaj dalej
Światełko dla Hani 2020 – Małe Rzeczy

Światełko dla Hani 2020 – Małe Rzeczy

Już po raz szósty 12 grudnia o godz. 18.00, na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie zapłonie Światełko dla Hani. Tym razem w inny sposób, bo z racji pandemii – w wersji online, ale mimo to zapłonie równie mocno, jasno i radośnie, jak co roku. Myśl...

czytaj dalej
Kiedy dziecko zachoruje – nowotwór

Kiedy dziecko zachoruje – nowotwór

Jeden z mitów na temat podopiecznych naszego hospicjum domowego jest taki, że to głównie pacjenci chorujący na choroby onkologiczne. Tymczasem, jak przeczytamy w wywiadzie z naszym szefem Formuły Dobra, doktorem Krzysztofem Szmydem - wyleczalność nowotworów wśród...

czytaj dalej
Zapraszamy na coroczne listopadowe spotkanie grupy wsparcia

Zapraszamy na coroczne listopadowe spotkanie grupy wsparcia

Serdecznie zapraszamy Państwa rodzinę na coroczne listopadowe spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie. Spotykamy się 14 listopada 2020 r. o godz. 15:00, aby podczas uroczystej Mszy Św. modlić się za wszystkie zmarłe dzieci. W tym roku, ze względu na panujący w...

czytaj dalej