Strona główna » Aktualności » Kiermasz świąteczny w Centrum Handlowym Borek

Kiermasz świąteczny w Centrum Handlowym Borek

16 grudnia 2016

W dniach 10–11 grudnia odwiedziliśmy Centrum Handlowe Borek. Każdy, kto wsparł nasze Hospicjum datkiem, mógł w zamian wybrać sobie coś spośród naszych kiermaszowych atrakcji. A było w czym wybierać!

Wśród dzieci największym zainteresowaniem cieszyły się jak zawsze nasze hospicyjne balony – turkusowe i różowe, zaraz po nich uwagę przyciągały zrobione przez wolontariuszy magnesy i przypinki z uśmiechniętymi buźkami. Najmłodsi sięgali również po lizaki.

Wiele osób zachwycało się niezwykle oryginalnymi bombkami i innymi ozdobami na choinkę zrobionymi na kiermasz przez zaprzyjaźnionych z nami artystów i utalentowanych przyjaciół Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska.

Nikt, kto odwiedził nasze stoisko, nie odszedł z pustymi rękami, bo wolontariuszki obdarzały wszystkich uśmiechem i domowymi pierniczkami.

Kto nie wysłał jeszcze świątecznych kartek, mógł przyjść i przebierać wśród małych dzieł sztuki pocztówkowej.

Wszystkim tym, którzy w zakupowym ferworze znaleźli czas na to, by się zatrzymać przy naszym stoisku, porozmawiać, wesprzeć dobrym słowem i hojnym datkiem – z całego serca dziękujemy!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej