Strona główna » Aktualności » Hospicyjna Lokomotywa

Hospicyjna Lokomotywa

1 czerwca 2020

Dziś szczególny dzień w naszym kalendarzu – Dzień Dziecka!

W tamtym roku zapraszaliśmy naszych pacjentów i ich rodzeństwo do Stumilowego Lasu – w tym roku choć nie możemy spotkać się bezpośrednio, zapraszamy Was na podróż Lokomotywą!

Kochani! W dniu Dziecka życzymy Wam byście zawsze były otoczone miłością, troską, szacunkiem, by zawsze był obok Was ktoś, kto podniesie na duchu i wesprze.

Skoro nie możemy się spotkać na Dniu Dziecka, powstały te wirtualne życzenia z serca. Posiadający dar wymowy nasz kapelan ks. Tomek popracował trochę nad znaną wszystkim Lokomotywą – i powstał tekst, który nagraliśmy, każdy kto mógł, po kilka wybranych wersów, telefonem, aparatem, co było w zasięgu ręki. I tak powstało wspólne, onlinowe wykonanie! Mamy nadzieję, że wywoła uśmiech na Waszych twarzach.

Moc uścisków od Formuły Dobra!

Jesteśmy z Wami!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej