Strona główna » Aktualności » Hospicyjna Lokomotywa

Hospicyjna Lokomotywa

1 czerwca 2020

Dziś szczególny dzień w naszym kalendarzu – Dzień Dziecka!

W tamtym roku zapraszaliśmy naszych pacjentów i ich rodzeństwo do Stumilowego Lasu – w tym roku choć nie możemy spotkać się bezpośrednio, zapraszamy Was na podróż Lokomotywą!

Kochani! W dniu Dziecka życzymy Wam byście zawsze były otoczone miłością, troską, szacunkiem, by zawsze był obok Was ktoś, kto podniesie na duchu i wesprze.

Skoro nie możemy się spotkać na Dniu Dziecka, powstały te wirtualne życzenia z serca. Posiadający dar wymowy nasz kapelan ks. Tomek popracował trochę nad znaną wszystkim Lokomotywą – i powstał tekst, który nagraliśmy, każdy kto mógł, po kilka wybranych wersów, telefonem, aparatem, co było w zasięgu ręki. I tak powstało wspólne, onlinowe wykonanie! Mamy nadzieję, że wywoła uśmiech na Waszych twarzach.

Moc uścisków od Formuły Dobra!

Jesteśmy z Wami!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

6 grudnia – czy to magiczny czas?

6 grudnia – czy to magiczny czas?

Za oknami ciemno, cały świat przykryła gruba warstwa iskrzącego się śniegu. Trzeba już zakładać grube kurtki, wełniane szaliki i czapki z pomponami. Reklamy świąteczne kuszą nas i zapraszają do spróbowania cynamonowej herbaty albo lukrowanych pierniczków. Pod nosem...

czytaj dalej
Wakacje z Formułą Dobra 2021

Wakacje z Formułą Dobra 2021

W ostatnim czasie długo czekaliśmy na moment, w którym będziemy mogli spakować plecak i wyruszyć w podróż. Sytuacja społeczna nie pomagała nam w organizacji wyjazdów dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzięki zaangażowaniu i życzliwości naszych przyjaciół z Fundacji...

czytaj dalej