Strona główna » Aktualności » Hospicjum dla dzieci – Dzieciom

Hospicjum dla dzieci – Dzieciom

1 czerwca 2016

Wszystkim Dzieciom – małym i dużym, zdrowym i chorym – składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech na Waszych buziach gości tylko uśmiech, a każdego dnia bezpieczne ramiona utulają Was do snu!

21 maja 2016r. w Topaczu nieopodal Wrocławia nasi podopieczni wraz z rodzinami bawili się na imprezie z okazji Dnia Dziecka. Wrażeń było co niemiara! Każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Atrakcji było wiele: jazda na kucykach, skakanie na linach, zjeżdżalnie, zajęcia w laboratorium, lepienie z gliny, malowanie buziek… Nie sposób wymienić wszystkie.

Nie da się również opisać słowami, ile radości przyniósł naszym dzieciom ten dzień. A wszystko dzięki uprzejmości firmy Nokia Wrocław. Dziękujemy!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

6 grudnia – czy to magiczny czas?

6 grudnia – czy to magiczny czas?

Za oknami ciemno, cały świat przykryła gruba warstwa iskrzącego się śniegu. Trzeba już zakładać grube kurtki, wełniane szaliki i czapki z pomponami. Reklamy świąteczne kuszą nas i zapraszają do spróbowania cynamonowej herbaty albo lukrowanych pierniczków. Pod nosem...

czytaj dalej
Wakacje z Formułą Dobra 2021

Wakacje z Formułą Dobra 2021

W ostatnim czasie długo czekaliśmy na moment, w którym będziemy mogli spakować plecak i wyruszyć w podróż. Sytuacja społeczna nie pomagała nam w organizacji wyjazdów dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzięki zaangażowaniu i życzliwości naszych przyjaciół z Fundacji...

czytaj dalej