Strona główna » Aktualności » Grupa Wsparcia dla Rodziców w Żałobie – relacja ze spotkania

Grupa Wsparcia dla Rodziców w Żałobie – relacja ze spotkania

12 czerwca 2017

Dnia 27 maja 2017 r. odbyło się kolejne spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie. Tym razem było to jednak spotkanie wyjątkowe, bo wyruszyliśmy na rodzinny piknik do Nowej Rudy. Naszymi gospodarzami byli Agnieszka i Andrzej Kruk oraz Parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Po uroczystej Mszy Świętej mieliśmy możliwość zapoznania się z tomikiem poezji pani Agnieszki pt. „NieObecność”, który napisała po śmierci swojej córeczki Hani. Był to czas wzruszeń i wspomnień.

Następnie przeszliśmy na pobliską polanę, gdzie mieliśmy przyszykowane miejsce do biesiadowania. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników wyjazdu mogliśmy cieszyć się pysznym jedzeniem i wspaniałą, rodzinną atmosferą. Piękna pogoda i niesamowite widoki, spacer na wieżę widokową, śpiewy przy gitarze, śmiech dzieci i rozmowy dorosłych. Wszystko to złożyło się na to, że pierwszy wyjazd grupy wsparcia pod szyldem Stowarzyszenia Hospicjum dla Dzieci Dolnego Serca pozostanie w naszej pamięci na długo.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy spędzić ten piękny, majowy dzień w tak cudownym miejscu i z tymi właśnie ludźmi. Do zobaczenia za rok.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej