Strona główna » Aktualności » Gratulujemy! Wyróżnienie dla dr Krzysztofa Szmyda w Konkursie Akcja Akacja i Akcja Dąb – Niezwykli Dolnoślązacy 2016

Gratulujemy! Wyróżnienie dla dr Krzysztofa Szmyda w Konkursie Akcja Akacja i Akcja Dąb – Niezwykli Dolnoślązacy 2016

13 czerwca 2016

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Doktor Krzysztof Szmyd – Prezes Stowarzyszenia Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska, lekarz opieki paliatywnej, dostał wyróżnienie w X Konkursie Akcja Akacja i Akcja Dąb – Niezwykli Dolnoślązacy 2016. Ideą konkursu jest uhonorowanie osób, które w wyjątkowy sposób działają na rzecz innych osób i swojego najbliższego otoczenia.

Serdecznie dziękujemy Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych za wyróżnienie i docenienie działań Doktora Krzysztofa Szmyda na rzecz innych.

Już teraz zapraszamy na Finał Konkursu i symboliczne posadzenie drzewek przez laureatów. Odbędzie się ono we Wrocławiu w Parku Szczytnickim obok Hali Stulecia, w niedzielę 19 czerwca 2016 r. o godz. 12:00. Drzewka Akacji i Dębu, uosabiają pracę i zaangażowanie wszystkich kobiet i mężczyzn działających na Dolnym Śląsku na rzecz rozwoju lokalnego i społeczeństwa obywatelskiego.

Gratulujemy Doktorowi zasłużonego wyróżnienia. Jesteśmy dumni, że możemy ze sobą współpracować i razem wspierać rodziny nieuleczalnie chorych dzieci.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej