Strona główna » Aktualności » Dzień mamy

Dzień mamy

26 maja 2020

Co takiego jest w matkach, że na ich widok czujemy się dobrze jak przy kominku i w sercu zaczynają nam tańczyć kolorowe muppety?

Kendare Blake

Nasze Hospicjum zajmuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi, ale swoim wsparciem obejmuje całą rodzinę. Dzisiaj szczególny dzień dla mam naszych podopiecznych.

Drogie Mamy, chcemy życzyć Wam dzisiaj zaufania w sercu, że Wasza codzienna, żmudna praca, ma sens, jest ważna, potrzebna, jest nieocenionym darem dla Waszych dzieci, a Wasze dzieci, nawet jeśli nie potrafią tego pokazać, powiedzieć – kochają Was całym sercem!

Życzymy Wam siły do walki z przeciwnościami, na które napotykacie na swojej macierzyńskiej drodze, którą kroczycie, ale też umiejętności zauważania wszystkich dobrych osób, zdarzeń, momentów, które też są na tej drodze. Każdy promień ciepłego słońca, wsparcie od bliskiego lub nieznajomego człowieka, bicie serca Waszego dziecka.

Życzymy Wam też, żebyście miały możliwość pamiętania o sobie, zatroszczenia się o siebie. Choć trochę czasu – na odpoczynek, coś miłego, co lubicie, co sprawia Wam przyjemność. Ładuje baterie. Nie tylko raz w roku, nie tylko w Dzień Mamy, ale może szczególnie dziś…

Życząc Wam wszystkiego co dobre i najlepsze, z serdecznymi pozdrowieniami – ekipa Formuły Dobra.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej