Strona główna » Aktualności » Coraz bliżej Święta – czas pomyśleć o prezentach

Coraz bliżej Święta – czas pomyśleć o prezentach

24 listopada 2016

Kiermasz książek już za nami. Te osoby, które nie zdążyły przybyć 20 listopada do Barbary, mają jeszcze szansę spotkania nas i wybrania ciekawych pozycji książkowych i nie tylko… Kiedy i gdzie?

GDZIE BĘDZIEMY:

03–04.12 – Charytatywne mikołajki wyprzedażowe: GRUPA GERMAZ, ul. Strzegomska 139, Wrocław

10–11.12 – Centrum Handlowe BOREK, ul. Hallera 52, Wrocław

10.12 – Koncert charytatywny „Wiara, Nadzieja, Miłość” w Nowej Rudzie

17.12 – Galeria Glogovia, ul. Piłsudskiego 19, Głogów

Na naszych stoiskach świątecznych nie zabraknie ozdób świątecznych, kartek, domowych ciasteczek, a także nowych książek dla dzieci i dorosłych – idealnych prezentów na zimowe wieczory!

Wypatrujcie, przybywajcie i znajdźcie coś wyjątkowego dla siebie i Waszych bliskich.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej