Strona główna » Aktualności » Cały Wrocław czyta i pomaga – podsumowanie akcji w Magnolia Park

Cały Wrocław czyta i pomaga – podsumowanie akcji w Magnolia Park

28 stycznia 2017

Tam, gdzie pojawiają się wolontariusze i pracownicy Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska, tam z pewnością możecie liczyć na serdeczną atmosferę i gościnne przyjęcie. Nie inaczej było na naszym kiermaszu książek, który w dniach 19–22 stycznia zorganizowaliśmy na terenie Magnolia Park.

Serdecznie pozdrawiamy wszystkie osoby, które ciepłym słowem umilały nam kiermaszowe dni. Dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Magnolia Park za wsparcie organizacyjne oraz liczymy, że kolejne spotkanie z gośćmi Magnolia Park nastąpi niebawem.

Z dnia na dzień książek na naszych stołach było coraz mniej, a puszki stawały się coraz cięższe. Różnorodność tytułów sprawiła, że i mali, i duzi mogli znaleźć coś dla siebie lub dla bliskiej osoby. Mamy nadzieję, że książki przypadły wszystkim do gustu i zostaną szybko przeczytane, bo przecież kolejne z niecierpliwością już czekają!

Dzięki wszystkim, którzy czytają książki i chcieli wspomóc Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska lub też, przechodząc obok naszego stoiska, po prostu wrzucili do puszki datek, możemy sfinansować prawie 100 godzin rehabilitacji dla naszych podopiecznych!!! DZIĘKUJEMY!

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej