Strona główna » Aktualności » Akcja „Nie bądź sknera, kup pampera!”

Akcja „Nie bądź sknera, kup pampera!”

8 marca 2017

Jest nam bardzo miło poinformować, że zostaliśmy beneficjentem akcji „Nie bądź sknera, kup pampera!”. Grupa wolontariuszy działających w ramach projektu wolontariatu miejskiego „Wspieram Wrocław” przy Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego postanowiła podzielić się swoim sercem, czasem oraz zaangażowaniem. Celem akcji jest zbiórka artykułów dla niemowląt i dzieci znajdujących się pod naszą opieką.

W akcji może wziąć udział każdy. Wystarczy wyznaczyć miejsce, gdzie będzie można ustawić kosz na zbierane artykuły oraz wyeksponować materiały informacyjne (plakat, baner, ulotki) – np. w miejscu pracy. Kosze oraz materiały informacyjne zostaną dostarczone przez wolontariuszy z inicjatywy „Wspieram Wrocław”. Oni też na koniec przeliczą i posegregują zbiory, a następnie dostarczą je do nas.

Aby zgłosić chęć udziału w akcji i uzyskać pomoc w jej przeprowadzeniu, należy skontaktować się z organizującymi ją wolontariuszami:

Przebieg akcji można obserwować na towarzyszącym jej wydarzeniu na Facebooku, a do udziału w niej mieszkańców Wrocławia zachęca m.in. „Gazeta Wyborcza”.

Aktualna lista punktów, w których prowadzona jest zbiórka akcji „Nie bądź sknera, kup pampera”

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

Koncert „Dzieci – Dzieciom”

"Dzieci - Dzieciom", to tytuł koncertu charytatywnego, który odbył się w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbyła się kwesta na rzecz podopiecznych naszego hospicjum, w trakcie której zebrano kwotę 1643,00 złote. Serdecznie dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Misja Superbohaterów

Misja Superbohaterów

W powietrzu czuć już upragnione wakacje. Dziś jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą tajemniczą, plenerową zabawą z Superbohaterami. Zaciekawieni?

27 maja rozpoczęliśmy naszą niezwykłą misję z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy razem z naszymi Podopiecznymi i ich rodzinami w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 12 dzięki gościnności – p. Dyrektora – Krzysztofa Kowala.

czytaj dalej
Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Spotkanie Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w Domaniowie

Piękna, wiosenna pogoda przywitała uczestników spotkania Grupy Wsparcia Dla Rodzin w Żałobie w gościnnej Gminie Domaniów. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą w Parafii Nawiedzenia NMP w Domaniowie odprawił nasz kapelan ks. Tomasz Filinowicz. ...

czytaj dalej
Wycieczka dla rodzeństwa

Wycieczka dla rodzeństwa

Gokarty, konie, tyrolka, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wycieczki dla rodzeństwa naszych podopiecznych. Dzieci pojechały do Domu Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie....

czytaj dalej