Strona główna » Aktualności » Akcja „Nie bądź sknera, kup pampera!”

Akcja „Nie bądź sknera, kup pampera!”

8 marca 2017

Jest nam bardzo miło poinformować, że zostaliśmy beneficjentem akcji „Nie bądź sknera, kup pampera!”. Grupa wolontariuszy działających w ramach projektu wolontariatu miejskiego „Wspieram Wrocław” przy Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego postanowiła podzielić się swoim sercem, czasem oraz zaangażowaniem. Celem akcji jest zbiórka artykułów dla niemowląt i dzieci znajdujących się pod naszą opieką.

W akcji może wziąć udział każdy. Wystarczy wyznaczyć miejsce, gdzie będzie można ustawić kosz na zbierane artykuły oraz wyeksponować materiały informacyjne (plakat, baner, ulotki) – np. w miejscu pracy. Kosze oraz materiały informacyjne zostaną dostarczone przez wolontariuszy z inicjatywy „Wspieram Wrocław”. Oni też na koniec przeliczą i posegregują zbiory, a następnie dostarczą je do nas.

Aby zgłosić chęć udziału w akcji i uzyskać pomoc w jej przeprowadzeniu, należy skontaktować się z organizującymi ją wolontariuszami:

Przebieg akcji można obserwować na towarzyszącym jej wydarzeniu na Facebooku, a do udziału w niej mieszkańców Wrocławia zachęca m.in. „Gazeta Wyborcza”.

Aktualna lista punktów, w których prowadzona jest zbiórka akcji „Nie bądź sknera, kup pampera”

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Pozostałe aktualności

Poznajmy się bliżej

Poznajmy się bliżej

Media to narzędzie, które może pomóc w osiąganiu głównego celu, jakim jest dobro pacjentów i ich rodzin. Dzięki mediom o naszych akcjach i wydarzeniach charytatywnych może dowiedzieć się więcej osób. A w każdym z nas jest szczera chęć pomagania. Informacje w mediach...

czytaj dalej
Wyjazdowa Grupa Wsparcia 2024

Wyjazdowa Grupa Wsparcia 2024

Już niedługo, bo w sobotę 11 maja 2024 r. odbędzie się kolejna Wyjazdowa Grupa Wsparcia dla rodziców po stracie. Będzie to okazja, aby w bezpiecznym i rozumiejącym otoczeniu dzielić się doświadczeniem życia po stracie dziecka z innymi rodzicami. Tym razem udamy się do...

czytaj dalej
Akcja „Nie bądź sknera kup pampera”

Akcja „Nie bądź sknera kup pampera”

Rozpoczęliśmy kolejną edycję akcji "Nie bądź sknera kup pampera", której celem jest zbiórka artykułów dla dzieci będących pod opieką naszego hospicjum. W tym działaniu może wziąć udział każdy. To nic trudnego. Wystarczy skontaktować się z koordynatorem z ramienia...

czytaj dalej