Wiktoria

Wiktoria ma 8 lat , niebieskie oczy i blond włosy.

Wiktoria to prawdziwa miłośniczka kina i muzyki. Lubi oglądać bajki, szczególnie te, które lecą w telewizji. Poznała już wszystkie części „Epoki Lodowcowej”. Muzyka w domu dziewczynki, gra całą dobę, nawet kiedy zasypia. Uwielbia klasyczne utwory jak i piosenki dla dzieci. Wybiera tylko te zabawki, które wydają dźwięki i świecą. Podczas spacerów, nasłuchuje śpiewu ptaków. Uwielbia być przytulana przez rodziców i dziadków. Wiktoria choruje na zespół wad wrodzonych, opóźniony rozwój psycho-ruchowy. Nie mówi, nie siedzi, nie chodzi. Dzięki profesjonalnej opiece medycznej ma zapewnioną pomoc 24h na dobę. Dzięki rehabilitacji stan dziewczynki nie pogarsza się, nie dochodzi do przykurczów mięśni i napięć. Poprzez ćwiczenia znacznie łatwiej jest zapanować nad ciałem dziecka podczas codziennych czynności. Poznaj naszą podopieczną Wiktorię, ukochaną córkę Mamy i Taty.

Zostań Bohaterem Formuły Dobra

Możesz pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom, które nieuchronnie zmierzają do końca swoich dni, otoczone rodziną i naszą profesjonalną troską. Jesteśmy z nimi naprawdę.

Czy dołączysz do nas?

Poznaj naszych podopiecznych

Filip

Filip

Filip ma 2,5 roku. Fascynują go podróże, te małe i duże. Podczas codziennych spacerów, wspólnie z Mamą, odkrywają piękno domowej okolicy.

Maja

Maja

Maja ma 4 lata. Lubi bawić się zabawkami, szczególnie tymi pluszowymi.

Marysia

Marysia

Marysia ma 1,5 roku. Jest jeszcze małym łobuziakiem. Każdego dnia realizuje kolejne zadania z listy małych psot.

Oliwia

Oliwia

Oliwia ma 17 lat, jest pilną uczennicą, która pochłania książki jednym tchem. Jej ulubiona ostatnio to „Mały Książe”.

Zuzia

Zuzia

Jedna z naszych młodszych podopiecznych, ma 9 miesięcy, szare oczka i uśmiech od ucha do ucha.

Nikola

Nikola

Nikola ma 4 lata, wielkie, niebieskie oczy patrzące z rozmarzeniem i blond włosy. Uwielbia książki. To przez historie w nich zawarte odkrywa magiczny świat pełen dobra i miłości.

Karolinka

Karolinka

Karolinka ma 2 lata, śmiejące się ciemnobrązowe oczy i jasnobrązowe włosy. Jest małą Przytulanką, która uwielbia być tulona i całowana przez najbliższych.

Hania

Hania

Hania skończy niebawem 8 lat, ma duże niebieskie oczy i lśniące blond włosy. Jest ekspertem w dziedzinie muzyki i niczym największy krytyk poszukuje dźwięków idealnych.

Ula

Ula

Ula ma 13 lat, brązowe oczy i błyszczące brązowe włosy. Jest na pozór zwykłą nastolatką, która lubi wyglądać ładnie czy stroić miny.

Ola

Ola

Ola jest już właściwie dorosła, ma 20 lat. Krótko obcięte włosy, zawsze uśmiechnięte błękitne oczy i ten szczególny wyraz twarzy „wiecznie zadziwionej światem”.

Grzesiu i Wojtek

Grzesiu i Wojtek

Grzesiu i Wojtek mają 6 lat. To bliźnięta, które cieszą się razem i …płaczą też razem.